Get Adobe Flash player

1. Dziś pierwsza niedziela miesiąca. Po każdej Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu. Ofiary złożone na tacę są przeznaczone na cele parafialne. Za złożone ofiary składamy serdeczne „Bóg zapłać”.

2. Dzisiaj przeżywamy „Dzień Solidarności z Afgańczykami”, naszą modlitwą i darem serca wspieramy potrzebujących pomocy Afgańczyków.

3. Dzisiaj po Mszy św. o godz.10:00 spotkanie młodzieży kl. VIII Szkoły Podstawowej i kl. I Szkoły Średniej, a za tydzień spotkanie młodzieży kl. VII Szkoły Podstawowej. Dziś o godz. 15:00 Godzina Miłosierdzia, o godz. 17:00 spotkanie Róż Różańcowych i Kółek Koronkowych, a o godz. 17:30 nabożeństwo różańcowe i zmiana tajemnic różańcowych i koronkowych.

4. Od piątku trwa nowenna przed beatyfikacją Sługi Bożego Stefana Kard. Wyszyńskiego i Matki Elżbiety Róży Czackiej.

5. We wtorek po Godzinie Miłosierdzia o godz. 16:00 będzie Msza św. z okazji 100-lecia Legionu Maryi. Serdecznie zapraszamy.

6. W środę o podjęcie adoracji prosimy siostry z Róży Matki Bożej Licheńskiej.

7. W sobotę Pielgrzymka mężczyzn do sanktuarium św. Józefa w Nisku. Początek uroczystości o godz. 10:00. Wyjazd we własnym zakresie.

8. Bóg zapłać tym którzy sprzątali naszą świątynię w tym tygodniu. Troskę o kościół w nadchodzącym tygodniu powierzamy Rodzinom mieszkającym przy ul. Marczaka 11 klatka 5 i 6 . Pierwsze sprzątanie w poniedziałek po Mszy św. wieczornej.

9. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy: w środę – święto Narodzenia NMP. Msze św. o godz. 8:30, 15:20 i 18:00.

10. Jest do nabycia prasa katolicka i nowy numer gazetki parafialnej „Promień Miłosierdzia”. Zachęcamy serdecznie do nabywania i lektury.

11. Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą imieniny, urodziny, jubileusze składamy najserdeczniejsze życzenia. Szczęść Boże.

 

Odzwiedzający

Odwiedza nas 78 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj na stronie

Logowanie

Zmień wygląd strony

Copyright © 2018 by Crows. All Rights Reserved.