Get Adobe Flash player

1. Dziś po Mszy św. o godz.10:00 spotkanie młodzieży kl. VI Szkoły Podstawowej, za tydzień spotkanie rodziców i dzieci kl. III Szkoły Podst. przygotowujące się do I Komunii Św., o godz. 15:00 Godzina Miłosierdzia, a o godz. 17:30 nieszpory.

2. W środę o podjęcie adoracji prosimy siostry z Róży Matki Bożej Ostrobramskiej.

3. Bóg zapłać tym którzy sprzątali naszą świątynię w tym tygodniu. Troskę o kościół w nadchodzącym tygodniu powierzamy Rodzinom mieszkającym przy ul. Marczaka 11 klatka 9 i 10. Pierwsze sprzątanie w poniedziałek po Mszy św. wieczornej.

4. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy: w poniedziałek – św. Męczenników Andrzeja Kim Taegon, Pawła Chong Hasang i Towarzyszy, we wtorek – święto św. Mateusza, Apostoła i Ew., w czwartek – św. Ojca Pio z Pietrelciny, w sobotę – bł. Władysława z Gielniowa.

5. Jest do nabycia prasa katolicka i nowy numer gazetki parafialnej. Zachęcamy serdecznie do nabywania i lektury.

6. Zapraszamy na XI Diecezjalną Pielgrzymkę Kół Żywego Różańca do Gorzyc w dniu 2 października br. Rozpoczęcie o godz. 10:00.

7. Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą imieniny, urodziny, jubileusze składamy najserdeczniejsze życzenia. Szczęść Boże.

 

Odzwiedzający

Odwiedza nas 139 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj na stronie

Logowanie

Zmień wygląd strony

Copyright © 2018 by Crows. All Rights Reserved.