1. Dziś po Mszy św. o godz. 10:00 spotkanie młodzieży kl. VII Szkoły Podst., a za tydzień spotkanie młodzieży kl. VI Szkoły Podst., o godz. 15:00 Godzina Miłosierdzia, a o godz. 17:30 nabożeństwo różańcowe z Wypominkami za zmarłych.

2. Dziś zbiórka do puszki na Stowarzyszenie Pomoc Kościołowi w Potrzebie z przeznaczeniem dla Libanu.

3. W środę o podjęcie adoracji prosimy siostry z Róży Matki Bożej Anielskiej.

4. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy: w poniedziałek – św. Alberta Wielkiego bpa i doktora Kościoła, we wtorek – NMP Ostrobramskiej, Matki Miłosierdzia, w środę – św. Elżbiety Węgierskiej, w czwartek – bł. Karoliny Kózkówny, dziewicy i męczennicy, w piątek – bł. Salomei, zakonnicy, w sobotę – św. Rafała Kalinowskiego.

5. Bóg zapłać tym, którzy sprzątali naszą świątynię w tym tygodniu. Troskę o kościół w nadchodzącym tygodniu powierzamy Rodzinom mieszkającym przy ul. Tarnowskiego 28 klatka 1 i 2. Pierwsze sprzątanie w poniedziałek po Mszy św. wieczornej.

6. Jest do nabycia prasa katolicka i nowy numer gazetki parafialnej „Promień Miłosierdzia”. Zachęcamy serdecznie do nabywania i lektury.

7. Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą imieniny, urodziny, jubileusze składamy najserdeczniejsze życzenia. Szczęść Boże.

8. Za tydzień w niedzielę w parafii Chrystusa Króla o godz. 16:30, koncert muzyki sakralnej pt. Chrystusowi cześć i chwała.

9. Decyzją ks. Biskupa, wikariusz naszej parafii ks. Piotr Gaj został przeniesiony do Rytwian. Dziękujemy ks. Piotrowi za jego ofiarną pracę, za życzliwość, uśmiech, piękne kazania i życzymy obfitości łask w posłudze duszpasterskiej. Do naszej wspólnoty parafialnej za ks. Piotra został skierowany ks. Sylwester Utnik z parafii Nawrócenia św. Pawła w Sandomierzu. Witamy Go bardzo serdecznie i życzymy Bożego błogosławieństwo, potrzebnych łask i tego aby dobrze się czuł w naszej parafii, doświadczając dużo życzliwości od nowych swoich parafian.