1. Dziś pierwsza niedziela miesiąca. Po każdej Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu. Ofiary zbierane na tacę są przeznaczone na cele parafialne. Za złożone ofiary składamy serdeczne „Bóg zapłać”.
2. Dzisiaj o godz. 17.00 spotkanie Róż Różańcowych a o godz. 17.30 nabożeństwo różańcowe i zmiana tajemnic.
3. W środę o podjęcie adoracji prosimy siostry z Róży MB Licheńskiej.
4. W tym tygodniu w liturgii kościoła wspominamy: w poniedziałek – święto Narodzenia NMP, Msze św. o godz. 8.30, 16.00 i 18.00, we wtorek – bł. Anieli Salawy, w piątek – Najświętszego Imienia Maryi i odnowienie aktu intronizacji NSPJ w naszej parafii, w sobotę – św. Jana Chryzostoma bpa i dK. po Mszy św. o godz. 18.00 nabożeństwo fatimskie i procesja z figurą Matki Bożej Fatimskiej.

5. Dziękujemy za sprzątanie naszej świątyni w tym tygodniu. Troskę o kościół w nadchodzącym tygodniu powierzamy rodzinom mieszkającym przy ul. Tarnowskiego 6 (7 i 8). Pierwsze sprzątanie w poniedziałek po Mszy wieczornej.
6. Jest do nabycia prasa katolicka. Zachęcamy serdecznie do nabywania i lektury.
7. Organizujemy jednodniową pielgrzymkę autokarową dn. 4 października tj. sobota, do Częstochowy. Zapisy do 25 września. Koszt 50zł.
8. 19-21 września w Sandomierzu odbędzie się XVII Diecezjalne Spotkanie Młodych. Zachęcamy młodzież naszej parafii do zaplanowania swojego udziału. Zapisy do 14 września.
9. W przyszłą niedzielę 14 września po Mszy św. o godz. 1000 odbędzie się spotkanie młodzieży gimnazjalnej kl. I, II i III. Obecność obowiązkowa.
10. W najbliższą sobotę zapraszamy mieszkańców Tarnobrzega do kościoła MBNP, gdzie o godz. 18.00 zostanie odprawiona Msza św., a po Mszy św. zostanie ponowiony akt Intronizacji NSPJ w naszym mieście.
11. Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą imieniny, urodziny, jubileusze składamy najserdeczniejsze życzenia. Szczęść Boże.