1. Dziś niedziela Świętej Rodziny. O godz.15:00 Godzina Miłosierdzia, a o godz. 17:30 nabożeństwo różańcowe w intencji naszych rodzin.

2. W środę o pojęcie adoracji prosimy siostry z Róży Matki Bożej Anielskiej.

3. W piątek ostatni dzień Starego Roku o godz. 17:30 uroczyste nieszpory. Po nieszporach Msza św. na zakończenie Starego Roku. Zapraszamy na wspólne dziękczynienie.

4. Spotkanie opłatkowe, Róż Różańcowych, Kółek Koronkowych i wszystkich Wspólnot działających przy naszej parafii odbędzie się 2 stycznia o godz. 15:00 rozpocznie się Godziną Miłosierdzia a zakończy nabożeństwem różańcowym o godz. 17:30.

5. Jest do nabycia prasa katolicka i nowy numer gazetki parafialnej „Promień Miłosierdzia”. Zachęcamy serdecznie do nabywania i lektury.

6. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy: w poniedziałek – święto św. Jan Apostoła i Ewangelisty, we wtorek – święto świętych Młodzianków, o godz. 21:00 Apel Jasnogórski, w piątek – św. Sylwestra I, papieża, ostatni dzień Starego Roku, w sobotę – 1 stycznia 2022 r., Uroczystość świętej Bożej Rodzicielki Maryi. Światowy Dzień Pokoju. Msze św. jak w niedzielę. I sobota miesiąca, o godz. 17:00 nabożeństwo pierwszosobotnie, w tym miesiącu nie będzie odwiedzin chorych.

7. Bóg zapłać tym, którzy sprzątali naszą świątynię w tym tygodniu. Troskę o kościół w nadchodzącym tygodniu powierzamy wszystkim Rodzinom mieszkającym przy ul. Pawłowskiego i Szewery. Pierwsze sprzątanie w poniedziałek po Mszy św. wieczornej.

8. Wizyta duszpasterska w tym roku odbędzie się w naszej parafii podobnie jak rok temu, od 3 do 15 stycznia w kościele o godz. 18:00. Prosimy, by zabierać z sobą wodę w małych naczyniach np. buteleczkach, która zostanie w czasie spotkań pobłogosławiona, byście wrócili z nią do swoich domów. Harmonogram znajduje się w gazetce parafialnej „Promień Miłosierdzia”, w gablotce pod chórem i na stronie internetowej parafii. Natomiast jeżeli ktoś osobiście zaprosi kapłana na wizytę duszpasterską lub na poświęcenie nowego mieszkania, prosimy zgłosić w zakrystii lub telefonicznie do 2 stycznia.

9. Ks. Dyrektor Pieszej Pielgrzymki grupy św. Barbary Piotr Wilk zapraszam uczestników na spotkanie opłatkowe, które odbędzie się w niedzielę (2.01.2022) w parafii św. Barbary w Tarnobrzegu. Spotkanie zaczyna się Mszą Świętą o 18.00.

10. Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą swoje imieniny, urodziny, jubileusze składamy najserdeczniejsze życzenia. „Szczęść Boże”.