1. Dzisiaj obchodzimy Niedzielę Słowa Bożego – która uwrażliwia nas na celebrację, refleksję oraz krzewienie Słowa Bożego. Na Mszy św. o godz. 10:00 spotkanie dzieci kl. III Szkoły Podstawowej i ich rodziców, o godz. 15:00 Godzina Miłosierdzia, a o godz. 17:30 nieszpory.

2. We wtorek po Mszy św. wieczornej nowenna do św. Józefa.

3. W środę o podjęcie adoracji prosimy siostry z Róży Matki Bożej Ostrobramskiej.

4. Bóg zapłać tym, którzy sprzątali naszą świątynię w tym tygodniu. Troskę o kościół w nadchodzącym tygodniu powierzamy wszystkim Rodzinom mieszkającym przy ul. Sikorskiego. Pierwsze sprzątanie w poniedziałek po Mszy św. wieczornej.

5. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy: w poniedziałek – św. Franciszka Salezego, bpa i doktora Kościoła, we wtorek – święto Nawrócenia św. Pawła, Ap., w środę – św. biskupów Tymoteusza i Tytusa, w piątek – św. Tomasza z Akwinu, kapłana i doktora Kościoła. O godz. 21:00 Apel Jasnogórski. Zachęcamy serdecznie do wspólnej modlitwy.

6. Jest do nabycia prasa katolicka i nowy numer gazetki parafialnej „Promień Miłosierdzia”. Zachęcamy serdecznie do nabywania i lektury.

7. Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą swoje imieniny, urodziny, jubileusze składamy najserdeczniejsze życzenia. „Szczęść Boże”.