1. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 10:00 spotkanie młodzieży kl. VI Szkoły Podstawowej, a za tydzień spotkanie rodziców i dzieci kl. III, na Mszy św. o godz. 11:30 poświęcenie książeczek, o godz. 15:00 Godzina Miłosierdzia, o godz. 17:30 Gorzkie Żale.

2. Dziś gościmy w naszej parafii p. Dobromira Makowskiego, który daje świadectwo swojej wiary, po Mszy św. można nabyć jego płytę i wesprzeć dzieła miłosierdzia prowadzone przez fundację, a o godz. 19:00 dłuższe spotkanie.

3. W środę o podjęcie adoracji prosimy siostry z róży Matki Bożej Anielskiej.

4. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy: w piątek – uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Dzień Świętości Życia. Rozpoczęcie duchowej adopcji dziecka poczętego, na stoliku za ławkami znajdują się folderki do duchowej adopcji. Msze św. o godz. 8:30, 15:20 i 18:00. O godz. 17:00 łącząc się z papieżem odmówimy Akt zawierzenia Rosji i Ukrainy Niepokalanemu Sercu Maryi, a o 17:30 Droga Krzyżowa Dziecka Nienarodzonego prowadzona przez Domowy Kościół.

5. Bóg zapłać tym, którzy sprzątali naszą świątynię w tym tygodniu. Troskę o kościół w nadchodzącym tygodniu powierzamy wszystkim Rodzinom mieszkającym przy ul. Rejtana i Freyera. Pierwsze sprzątanie w poniedziałek po Mszy św. wieczornej.

6. Jest do nabycia prasa katolicka i nowy numer gazetki parafialnej „Promień Miłosierdzia”. Zachęcamy serdecznie do nabywania i lektury.

7. Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą swoje imieniny, urodziny, jubileusze składamy najserdeczniejsze życzenia „Szczęść Boże”.