1. Dzisiaj I niedziela miesiąca, po każdej Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu, ofiary złożone na tacę są przeznaczone na potrzeby kościoła. Za złożone ofiary składamy serdeczne „Bóg zapłać”. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 10:00 spotkanie rodziców i dzieci kl. IV Szkoły Podstawowej przygotowujących się do pierwszej rocznicy I Komunii św., a za tydzień spotkanie młodzieży kl. VII Szkoły Podstawowej, o godz. 15:00 Godzina Miłosierdzia, o godz. 17:00 spotkanie Róż Różańcowych i Kółek Koronkowych, a o godz. 17:30 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym.

2. Dziś możemy obejrzeć wystawę pt. „Papież – orędownik pokoju” z okazji 17. rocznicy Jego śmierci. Konkurs plastyczny odbył się w naszej szkole podstawowej.

3. W środę rozpoczynamy w naszej parafii rekolekcje wielkopostne, które poprowadzi ks. dr Witold Płaza, proboszcz parafii Zakrzów. Zapraszamy wszystkich do codziennego uczestnictwa w spotkaniach rekolekcyjnych. Zaplanujmy swój udział w naukach rekolekcyjnych i spowiedzi św.

4. Za tydzień Niedziela Palmowa. Na wszystkich Mszach św. będzie poświęcenie palm, a na Mszy św. o godz. 11:30 procesja z palmami. Z tej okazji odbędzie się wystawa palm wykonanych przez uczniów Szkoły Podstawowej nr 9 im. Jana Pawła II z naszego Osiedla. Wszystkich uczniów zapraszamy na Mszę św. i procesję z palmami.

5. W środę o podjęcie adoracji prosimy siostry z Róży Matki Bożej Licheńskiej.

6. Pod tablicą hr. Tarnowskiego będzie wyłożony kosz Dobrego Serca, do którego możemy składać świąteczne dary dla potrzebujących.

7. Bóg zapłać tym, którzy sprzątali naszą świątynię w tym tygodniu. Troskę o kościół w nadchodzącym tygodniu powierzamy wszystkim Rodzinom mieszkającym przy ul. Czereśniowej. Pierwsze sprzątanie tylko w poniedziałek po Mszy św. wieczornej.

8. Jest do nabycia prasa katolicka i nowy numer gazetki parafialnej „Promień Miłosierdzia”. Zachęcamy serdecznie do nabywania i lektury.

9. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy: w czwartek – I czwartek miesiąca od godz. 17:00 adoracja Najświętszego Sakramentu.

10. Zwracamy się z prośbą o pomoc w przygotowaniu Ciemnicy i Bożego Grobu. Mieszkańców ul. Kwiatowej - prosimy o przygotowanie Ciemnicy, zaś mieszkańców ul. Wiącka, Rejtana i Freyera - prosimy o przygotowanie Bożego Grobu. W poniedziałek 11 kwietnia po Mszy św. wieczornej przygotowanie Ciemnicy, a we wtorek 12 kwietnia po Mszy św. wieczornej przygotowanie Bożego Grobu.

11. Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą swoje imieniny, urodziny, jubileusze składamy najserdeczniejsze życzenia „Szczęść Boże”.