1. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 10.00 spotkanie dzieci kl. II przygotowujące się do I Komunii św. i ich rodziców, a o godz. 17.30 nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego.

2. W środę o podjęcie adoracji prosimy siostry z Róży Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
3. W tym tygodniu w liturgii kościoła wspominamy: we wtorek – św. Ojca Pio, w czwartek – bł. Władysława z Gielniowa, w sobotę – św. Wincentego a Paulo.
4. Dziękujemy za sprzątanie naszej świątyni w tym tygodniu. Troskę o kościół w nadchodzącym tygodniu powierzamy rodzinom mieszkającym przy ul. Tarnowskiego 26 (3, 4 i 5). Pierwsze sprzątanie w poniedziałek po Mszy św. wieczornej.
5. Jest do nabycia prasa katolicka. Zachęcamy serdecznie do nabywania i lektury.

6. Organizujemy jednodniową pielgrzymkę autokarową na Jasną Górę dn. 4.10.2014 r. tj. sobota. Są jeszcze wolne miejsca. Koszt 50zł. Serdecznie zapraszamy.
7. Zapraszamy chórzystów i nowe osoby chętne do śpiewania w chórze na próbę chóru do domu parafialnego w każdą środę o godz. 19.00.
8. Informujemy, że 19 października (tj. niedziela) przybędzie do naszej parafii figura św. Michała Archanioła z sanktuarium Gargano z Włoch i będzie z nami do poniedziałku. Następnie nawiedzi parafię OO. Dominikanów, Chrystusa Króla i św. Barbary. Szczegółowy plan nawiedzenia znajduje się w gablotce.
9. W tym tygodniu rozpoczynamy prace przy ogrodzeniu naszego kościoła. Planujemy wymienić to czasowe ogrodzenie jakie mamy, na ogrodzenie stałe. Ze względu na powierzchnie ogrodzenia i duży koszt tych prac, będziemy wykonywać je etapami. Prosimy o wsparcie tej inwestycji, także i to modlitewne.
10. Stowarzyszenie „Tarnobrzeski Bank Żywności” informuje, że osoby korzystające z pomocy żywnościowej mogą odbierać produkty rolne w punkcie przy klasztorze OO Dominikanów. Szczegóły na plakacie.
11. Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą imieniny, urodziny, jubileusze składamy najserdeczniejsze życzenia. Szczęść Boże.