1. Dzisiaj o godz. 17.30 nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego i nowenna do św. s.Faustyny. A o godz. 21.00 Apel Jasnogórski za dar nawiedzenia.
2. W środę o podjęcie adoracji prosimy siostry z Róży Matki Bożej Ostrobramskiej.
3. W środę rozpoczynamy miesiąc październik poświęcony modlitwie różańcowej. Bardzo serdecznie zapraszamy na nabożeństwa różańcowe na godz. 17.30. Dzieci będą otrzymywać pamiątkowe obrazki. Zatroszczmy się o ich udział w tej modlitwie.
4. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy: w poniedziałek – św. Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała, we wtorek – św. Hieronima, w środę – św. Teresy od Dzieciątka Jezus, dz. i dK, w czwartek – Świętych Aniołów Stróżów i I czwartek miesiąca, w piątek – I piątek miesiąca spowiedź od godz. 17.30, w sobotę – św. Franciszka z Asyżu, a od godz. 8.00 odwiedziny chorych z racji I soboty miesiąca.

5. Dziękujemy za sprzątanie naszej świątyni w tym tygodniu. Troskę o kościół w nadchodzącym tygodniu powierzamy rodzinom mieszkającym przy ul. Tarnowskiego 28 (1 i 2). Pierwsze sprzątanie w poniedziałek po Mszy św. wieczornej.
6. Jest do nabycia prasa katolicka i nowy numer gazetki parafialnej „Promień Miłosierdzia”. Zachęcamy serdecznie do nabywania i lektury.
7. W sobotę odbędzie się autokarowa pielgrzymka na Jasną Górę. Wyjazd o godz. 6.00 z przed kościoła a powrót ok. 21.00. Wszystkie miejsca są już zajęte.
8. Zapraszamy chórzystów i nowe osoby chętne do śpiewania w chórze na próbę chóru do domu parafialnego w każdą środę o godz. 19.00.
9. Wspólnoty dla Intronizacji NSPJ zapraszają na całodobowe czuwanie adoracyjne w ramach ogólnopolskiej Wielkiej Nowenny Adoracyjnej przed Świętem Chrystusa Króla Wszechświata. Czuwanie będzie miało miejsce w kościele pw. Nawiedzenia NMP w Zakrzowie. Rozpoczęcie w sobotę 4 października Mszą św. o godz. 17.00 a zakończenie w niedzielę o godz. 17.00. Nasza parafia ma adorację w niedzielę od godz. 9.00 do 10.30. Zachęcamy wszystkich do włączenia się w Wielką Nowennę Adoracyjną.
10. Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą imieniny, urodziny, jubileusze składamy najserdeczniejsze życzenia. Szczęść Boże.