Parafia Miłosierdzia Bożego w Tarnobrzegu

1. Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca. Po każdej Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu. Ofiary złożone na tacę są przeznaczone na cele parafialne. Za złożone ofiary składamy serdeczne „Bóg zapłać”. O godz. 15:00 Godzina Miłosierdzia, o godz. 17:00 spotkanie Róż Różańcowych i Kółek Koronkowych, a o godz. 17:30 nabożeństwo różańcowe i zmiana tajemnic różańcowych i koronkowych.

2. W środę o podjęcie adoracji prosimy siostry z Róży MB Ostrobramskiej.

3. Bóg zapłać tym którzy sprzątali naszą świątynię w tym tygodniu. Troskę o kościół w nadchodzącym tygodniu powierzamy Rodzinom mieszkającym przy ul. Konf. Dzikowskiej 7 klatka 3 i 4. Pierwsze sprzątanie w poniedziałek po Mszy św. wieczornej.

4. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy: w poniedziałek – św. Dominika, prezbitera, we wtorek – święto św. Teresy Benedykty od Krzyża, w środę – święto św. Wawrzyńca, diakona i męczennika, w czwartek – św. Klary, w sobotę – po Mszy św. wieczornej nabożeństwo fatimskie z procesją.

5. Za tydzień w poniedziałek – Uroczystość Wniebowzięcia NMP. Na każdej Mszy św. błogosławieństwo ziół, kwiatów i owoców, a na Mszy św. o godz. 11:30 „Dożynki”, poświęcenie wieńców i procesja.

6. Jest do nabycia prasa katolicka i nowy numer gazetki parafialnej „Promień Miłosierdzia”. Zachęcamy serdecznie do nabywania i lektury.

7. W miniony czwartek ok. godz. 18:45 przybyła do naszej parafii jedna z grup Pieszej Pielgrzymki ze Stalowej Woli na Jasną Górę, grupa św. Michała. Wielka to łaska dla naszej parafii, że mogliśmy gościć pątników. Składamy serdeczne Bóg zapłać wszystkim rodziną, które wyraziły chęć przyjęcia pielgrzymów do swoich domów. Dziękujemy tym którzy przyjęli a także tym, którzy chcieli przyjąć ale już brakło pątników. Jeszcze raz wielkie Bóg zapłać, niech Maryja dobra Matka i Królowa z Jasnej Góry ma nas wszystkich w swojej opiece.

8. Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą imieniny, urodziny, jubileusze składamy najserdeczniejsze życzenia. Szczęść Boże.

 

Odzwiedzający

Odwiedza nas 149 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj na stronie

Logowanie

Zmień wygląd strony

Copyright © 2018 by Crows. All Rights Reserved.