Parafia Miłosierdzia Bożego w Tarnobrzegu

1. Dziś o godz. 15:00 Godzina Miłosierdzia, o godz. 17:30 nieszpory.

2. Dzisiaj przed kościołem zbiórka do puszki dla niepełnosprawnej p. Kasi z Mokrzyszowa na urządzenie multifunkcyjne.

3. Jutro Uroczystość Wniebowzięcia NMP na każdej Mszy św. błogosławieństwo ziół, kwiatów i owoców, na Mszy św. o godz. 11:30 „Dożynki”, poświęcenie wieńców i procesja, a o godz. 17:30 nabożeństwo różańcowe.

4. W środę o podjęcie adoracji prosimy braci z Róży św. Józefa.

5. Bóg zapłać tym którzy sprzątali naszą świątynię w tym tygodniu. Troskę o kościół w nadchodzącym tygodniu powierzamy Rodzinom mieszkającym przy ul. Konfederacji Dzikowskiej 7 klatka 5 i 6. Pierwsze sprzątanie we wtorek po Mszy św. wieczornej.

6. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy: w poniedziałek – Uroczystość Wniebowzięcia NMP, Msze św. jak w każdą niedzielę, w środę – św. Jacka, odpust w Sielcu, w sobotę – św. Bernarda, opata i dra Kościoła.

7. Jest do nabycia prasa katolicka. Zachęcamy serdecznie do nabywania i lektury.

8. 6 grudnia br. będziemy obchodzić 25-lecie erygowania naszej parafii, dlatego w pierwszym tygodniu października planujemy Misje św. Po każdej Mszy św. będziemy się modlić o dobre przeżycie Misji św.

9. Dziękujemy pielgrzymom z Pieszej Pielgrzymki na Jasną Górę za modlitwę i pielgrzymi trud, szczególnie z naszej parafii.

10. Zarząd Osiedla Dzików serdecznie zaprasza wszystkie osoby chętne do wsparcia akcji charytatywnej i przygotowanie ciasta na kiermasz jutro 15 sierpnia o godz. 15:00. Ciasta prosimy dostarczyć do namiotu osiedla Dzików przed głównym wejściem do zamku Tarnowskich. Bóg zapłać.

11. Zwracamy się z prośbą do panów (szczególnie emerytów), którzy zechcieliby podjąć posługę kościelnego w naszej świątyni o zgłoszenie się do kancelarii.

12. Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą imieniny, urodziny, jubileusze składamy najserdeczniejsze życzenia. Szczęść Boże.

 

Odzwiedzający

Odwiedza nas 118 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj na stronie

Logowanie

Zmień wygląd strony

Copyright © 2018 by Crows. All Rights Reserved.