Parafia Miłosierdzia Bożego w Tarnobrzegu

1. Dzisiaj o godz. 15:00 Godzina Miłosierdzia, o godz. 17:30 nabożeństwo.

2. W środę o podjęcie adoracji prosimy siostry z Róży Matki Bożej Anielskiej.

3. Bóg zapłać tym, którzy sprzątali naszą świątynię w tym tygodniu. Troskę o kościół w nadchodzącym tygodniu powierzamy Rodzinom mieszkającym przy ul. Konf. Dzikowskiej 7 klatka 7 i 8. Pierwsze sprzątanie w poniedziałek po Mszy św. wieczornej.

4. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy: w poniedziałek – NMP Królowej, w środę – św. Bartłomieja, Ap. w piątek – Uroczystość NMP Częstochowskiej, odpust w Sobowie, w sobotę – św. Moniki.

5. Jest do nabycia prasa katolicka i nowy numer gazetki parafialnej „Promień Miłosierdzia”. Zachęcamy serdecznie do nabywania i lektury.

6. 6 grudnia br. będziemy obchodzić 25-lecie erygowania naszej parafii, dlatego w pierwszym tygodniu października planujemy Misje św. Po każdej Mszy św. modlimy się o dobre przeżycie Misji św.

7. Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą imieniny, urodziny, jubileusze składamy najserdeczniejsze życzenia. Szczęść Boże.

8. W ubiegłym tygodniu z naszej Wspólnoty Parafialnej odeszła do Pana śp. +Józefina Kozioł z al. Warszawskiej. Pomódlmy się o jej zbawienie. Wieczny odpoczynek …

 

Odzwiedzający

Odwiedza nas 56 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj na stronie

Logowanie

Zmień wygląd strony

Copyright © 2018 by Crows. All Rights Reserved.