Parafia Miłosierdzia Bożego w Tarnobrzegu

1. Dziś Światowy Dzień Środków Społecznego Przekazu pod hasłem: „Słuchanie uchem serca”. Po Mszy św. o godz. 10:00 spotkanie młodzieży kl. VI Szkoły Podstawowej, za tydzień spotkanie rodziców i dzieci kl. III Szkoły Podstawowej przygotowujące się do I Komunii Św., o godz. 15:00 Godzina Miłosierdzia, a o godz. 17:30 nieszpory.

2. W środę o podjęcie adoracji prosimy siostry z Róży Matki Bożej Ostrobramskiej.

3. Bóg zapłać tym którzy sprzątali naszą świątynię w tym tygodniu. Troskę o kościół w nadchodzącym tygodniu powierzamy Rodzinom mieszkającym przy ul. Konf. Dzikowskiej 28. Pierwsze sprzątanie w poniedziałek po Mszy św. wieczornej.

4. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy: w poniedziałek – św. Januarego, bpa i męczennika, we wtorek – św. Męczenników Andrzeja Kim Taegon, Pawła Chong Hasang i Towarzyszy, w środę – święto św. Mateusza, Apostoła i Ewangelisty, w piątek – św. Ojca Pio z Pietrelciny.

5. Jest do nabycia prasa katolicka i nowy numer gazetki parafialnej oraz plan Misji świętych. Zachęcamy serdecznie do nabywania i lektury, prosimy aby plan Misji przekazać też innym, może sąsiadom czy bliskim i zachęcić do wzięcia udziału w Misjach.

6. Niedziela 2 października – rozpoczęcie Misji świętych w naszej parafii. Przed nami najważniejszy czas jaki daje nam Pan Bóg obecny w Kościele. Misje św. mają na celu pobudzić wiernych do głębokiej wiara i gorliwej miłości do Boga. Prosimy, przyjdź, przyprowadź innych, sam skorzystaj i pomóż wątpiącym i zagubionym odnaleźć na nowo Chrystusa. Zapraszamy.

7. Zapraszamy na XII Diecezjalną Pielgrzymkę Kół Żywego Różańca do Radomyśla w dniu 1 października. Organizujemy wyjazd autokarem. Wyjazd ok. godz. 9:00, powrót około godz. 14:00. Zapisy do 25 września.

8. Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą imieniny, urodziny, jubileusze składamy najserdeczniejsze życzenia. Szczęść Boże.

Odzwiedzający

Odwiedza nas 110 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj na stronie

Logowanie

Zmień wygląd strony

Copyright © 2018 by Crows. All Rights Reserved.