Parafia Miłosierdzia Bożego w Tarnobrzegu

1. Dziś pierwsza niedziela miesiąca – świętych Aniołów Stróżów. Rozpoczęliśmy Misje św. witamy w naszej parafii misjonarzy ks. Pawła Mackiewicza – proboszcza parafii w Rakowie i ks. Zbigniewa Kargula – proboszcza parafii w Grzegorzowicach. Po Mszy św. o godz. 10:00 spotkanie misyjne młodzieży kl. VI, VII i VIII Szkoły Podstawowej, a o godz. 11:30 poświęcenie i wręczenie różańców dzieciom pierwszokomunijnym. O godz. 17:00 spotkanie róż różańcowych i kółek koronkowych, a o godz. 17:30 nabożeństwo różańcowe.

2. Dzisiaj przed kościołem można nabyć książkę o Ks. Prałacie Michale Józefczyku „W rytmie serca”. Serdecznie zachęcamy.

3. Zapraszamy na Misje św. codziennie o godz. 7:00 i 18:00 Msza św. z kazaniem misyjnym, a o godz. 21:00 Apel Jasnogórski. W poniedziałek o godz. 19:00 nauka stanowa dla kobiet, we wtorek nauka dla mężczyzn. W piątek o godz. 19:00 droga krzyżowa ulicami osiedla i poświęcenie krzyża misyjnego, w sobotę spowiedź misyjna. Plan misji znajduje się na stoliku i na stronie internetowej parafii.

4. Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe codziennie o godz. 17:30. Dzieci otrzymują pamiątkowe obrazki. Zatroszczmy się o ich udział w nabożeństwie.

5. W środę o podjęcie adoracji prosimy siostry z Róży MB Anielskiej.

6. W tym tygodniu w liturgii kościoła wspominamy: we wtorek – św. Franciszka z Asyżu, w środę – św. Faustyny Kowalskiej, w czwartek – I czwartek miesiąca od godz. 17:00 adoracja Najświętszego Sakramentu, w piątek – Najświętszej Maryi Panny Różańcowej, 5. r. śmierci Ks. bpa Wacława Świerzawskiego, I piątek miesiąca, od godz. 17:15 spowiedź, po drodze krzyżowej nocna adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 24:00.

7. Bóg zapłać tym, którzy sprzątali naszą świątynię w tym tygodniu. Troskę o kościół w nadchodzącym tygodniu powierzamy Rodzinom mieszkającym przy ul. Słomki 3 klatka 3, 4 i 5. Sprzątanie tylko w czwartek po Mszy św. wieczornej.

8. Jest do nabycia prasa katolicka i nowy numer gazetki parafialnej „Promień Miłosierdzia”. Zachęcamy do nabywania i lektury.

9. Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą imieniny, urodziny, jubileusze składamy najserdeczniejsze życzenia. Szczęść Boże.

 

Odzwiedzający

Odwiedza nas 243 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj na stronie

Logowanie

Zmień wygląd strony

Copyright © 2018 by Crows. All Rights Reserved.