1. Dziś IV Niedziela Adwentu, o godz. 10:00 spotkanie młodzieży kl. VI szkoły podstawowej, o godz. 15:00 Godzina Miłosierdzia, o godz. 17:30 nieszpory.

2. Zachęcamy do spowiedzi św. adwentowej. Spowiadamy codziennie pół godziny przed Mszą św. poranną i wieczorną.

3. W środę o podjęcie adoracji prosimy braci z Róży św. Józefa.

4. W piątek od godz. 9:00 odwiedziny chorych. Również w piątek wydawanie paczek żywnościowych dla potrzebujących na święta od godz. 17:00 do 18:00.

5. W sobotę Wigilia Bożego Narodzenia. Zachowujemy w tym dniu post. Po Mszy św. o godz. 7:00 złożymy sobie życzenia i przełamiemy się opłatkiem. Można będzie zabrać światełko betlejemskie. Nie będzie w tym dniu Mszy św. o godz. 18:00. W tym czasie zasiądziemy do stołu wigilijnego. Niech to będzie czas pokoju i radości. Powstrzymajmy się od picia alkoholu w tym dniu. Nie zapominajmy o wspólnym rodzinnym kolędowaniu. O godz. 24:00 Uroczysta Pasterka. Pół godz. przed Pasterką koncert kolęd. Serdecznie zapraszamy. Ofiary złożone na tacę podczas Pasterki są przeznaczone na Fundusz Obrony Życia.

6. Dziękujemy tym, którzy sprzątali naszą świątynię w tym tygodniu. Troskę o kościół w nadchodzącym tygodniu powierzamy wszystkim rodzinom mieszkającym przy ul. Marczaka 11 klatka 9 i 10. Pierwsze sprzątanie w poniedziałek po Mszy św. wieczornej.

7. Dziękujemy rodzinie, która ofiarowała choinkę do kościoła, Panom strażakom za obsadzenie choinki oraz panu Czesławowi za transport. Mieszkańcom z ul. Konf. Dzikowskiej 24, 26 i 28 dziękujemy za pomoc w przygotowaniu dekoracji świątecznych. Bóg zapłać.

8. Jest do nabycia prasa katolicka. Zachęcamy serdecznie do nabywania i lektury.

9. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy: w sobotę – Wigilia Bożego Narodzenia, w niedzielę – Uroczystość Boże Narodzenie, Msze św. w porządku niedzielnym, nie będzie tylko Mszy św. o godz. 7:00.

10. Po świętach 27 grudnia rozpoczynamy tradycyjną wizytę duszpasterską.

11. Dziś przed kościołem odbywa się kiermasz ozdób świątecznych prowadzony przez Ośrodek Rehabilitacyjno-Edukacyjno Wychowawczy w Tarnobrzegu.

12. Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą imieniny, urodziny i jubileusze składamy najserdeczniejsze życzenia. Szczęść Boże.