1. Dziś o godz. 10:00 spotkanie młodzieży kl.VI Szkoły Podstawowej, za tydzień spotkanie rodziców i dzieci kl. III Szkoły Podstawowej, o godz.15:00 Godzina Miłosierdzia, a o godz. 17:30 nieszpory. Zachęcamy serdecznie do wspólnej modlitwy.

2. We wtorek po Mszy św. wieczornej nowenna do św. Józefa.

3. W środę o podjęcie adoracji prosimy siostry z Róży Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

4. Jest do nabycia prasa katolicka. Zachęcamy serdecznie do nabywania i lektury.

5. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy: we wtorek – św. Antoniego, opata, w środę – rozpoczęcie Tygodnia modlitw o jedność chrześcijan, w czwartek – św. Józefa Sebastiana Pelczara, w sobotę – św. Agnieszki, dziewicy i męczennicy, Dzień Babci, a w niedzielę – Dzień Dziadka. Modlitwą otaczamy wszystkich seniorów. Dziękujemy Babciom i Dziadziusiom za ich życzliwość, serdeczność a także modlitwy zanoszone w intencji dzieci i wnuków.

6. Bóg zapłać tym, którzy sprzątali naszą świątynię w tym tygodniu. Troskę o kościół w nadchodzącym tygodniu powierzamy wszystkim Rodzinom mieszkającym przy ul. Tarnowskiego 6 klatka 5 i 6. Pierwsze sprzątanie w poniedziałek po Mszy św. wieczornej.

7. Trwa wizyta duszpasterska. Składamy serdeczne Bóg zapłać, za życzliwe przyjęcie i wspólną modlitwę. Rodziny, które z różnych przyczyn nie mogły przyjąć księdza po kolędzie w wyznaczonym terminie, mogą zaprosić kapłana po każdej Mszy św. Kolęda na zaproszenie odbędzie się 19 stycznia.

8. Serdecznie zapraszamy na spotkanie Klubu Rodzica, które odbędzie się w najbliższy piątek 20 stycznia o godz. 17:30 w budynku Administracji Osiedla „Dzików” ul. Tarnowskiego 1. Szczegóły na plakacie.

9. W trosce o Wasze zdrowie, wspólnie z Centrum Medycznym Medyk z Mielca serdecznie zapraszam na bezpłatne badania laboratoryjne z programu „Profilaktyka 40 plus” w dniach 25-26 stycznia w godz. od 7:00 do 10:00 – plac Bartosza Głowackiego 34 w Tarnobrzeskim Centrum Seniora. Prezydent Miasta Tarnobrzega.

10. Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą swoje imieniny, urodziny, jubileusze składamy najserdeczniejsze życzenia. „Szczęść Boże”.