1. Dzisiaj w naszej parafii przeżywamy uroczystość odpustową. Uroczysta Suma z procesją o godz. 11:30. Mszy św. będzie przewodniczył i Słowo Boże wygłosi ks. dr Dariusz Sidor, proboszcz parafii św. Barbary. O godz. 15:00 Godzina Miłosierdzia przed Najświętszego Sakramentem, o godz. 17:30 nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego.

2. Dziś rozpoczynamy 79. Tydzień Miłosierdzia. Hasłem są słowa papieża Franciszka: „Skoro dostąpiliśmy miłosierdzia, stańmy się miłosierni”. Z tej racji modlitwą i darem serca wspieramy ubogich ofiarą do puszki na Caritas.

3. W środę o podjęcie adoracji prosimy braci z róży św. Józefa.

4. Jest do nabycia prasa katolicka i nowy numer gazetki parafialnej „Promień Miłosierdzia”. Zachęcamy serdecznie do nabywania i lektury.

5. Spotkanie rodziców dzieci przeżywających pierwszą rocznicę I Komunii św. odbędzie się w środę po Mszy św. około godz. 19:00.

6. W tym tygodniu w liturgii Kościoła przeżywamy: Tydzień Miłosierdzia.

7. W poniedziałek 24 kwietnia o godz. 16:00 Ks. Biskup Krzysztof Nitkiewicz odprawi Mszę św. podczas której udzieli sakramentu bierzmowania naszej młodzież.

8. Prosimy o pomoc w rozebraniu dekoracji świątecznych mieszkańców ul. Marczaka 9 i 11. Prace rozpoczniemy w czwartek 20 kwietnia po Mszy św. wieczornej.

9. Bóg zapłać tym, którzy sprzątali naszą świątynię w tym tygodniu. Troskę o kościół w nadchodzącym tygodniu powierzamy Rodzinom mieszkającym przy ul. Wiejskiej od 61 do końca. Pierwsze sprzątanie w poniedziałek po Mszy św. wieczornej.

10. Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą imieniny, urodziny, jubileusze składamy najserdeczniejsze życzenia. Szczęść Boże.