1. Dziś niedziela Dobrego Pasterza, dzień modlitw o powołania. Odpust w Mokrzyszowie. O godz.15:00 Godzina Miłosierdzia, a o godz. 17:30 nieszpory.

2. W środę o podjęcie adoracji prosimy siostry z róży Matki Bożej Fatimskiej.

3. W tym tygodniu w liturgii Kościoła przeżywamy: w poniedziałek – św. Józefa, rzemieślnika, we wtorek – św. Atanazego, bpa i doktora Kościoła, w środę – uroczystość NMP Królowej Polski, Msze św. jak w każdą niedzielę, w czwartek – św. Floriana, patrona strażaków, o godz. 18:00 będziemy się modlić za naszych Panów Strażaków, I czwartek miesiąca, od godz. 17:00 adoracja Najświętszego Sakramentu, w piątek – I piątek miesiąca od godz. 17:15 spowiedź św. o godz.17:30 nabożeństwo majowe. Na Mszy św. o godz. 18:00 powitanie obrazu św. Józefa, który peregrynuje dzięki Rycerzom Kolumba. Po Mszy św. nocna adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 24:00 o godz. 20:30 wspólny Różaniec, Apel Jasnogórski i Koronka do Bożego Miłosierdzia, później indywidualna adoracja i o godz. 24:00 zakończenie nocnej adoracji. Serdecznie zapraszamy na modlitewne czuwanie, w sobotę – święto św. Apostołów Filipa i Jakuba, I sobota miesiąca, od godz. 9:00 odwiedziny chorych, o godz. 17:00 nabożeństwo pierwszosobotnie, a o godz. 17:30 nabożeństwo majowe.

4. Zapraszamy mężczyzn do udziału w Męskim Różańcu, za Kościół, Ojczyznę i Rodziny. Modlitewne spotkanie odbędzie się w sobotę 6 maja o godz. 15:00 przy figurze św. Jana Pawła II w Tarnobrzegu.

5. Zapraszamy na nabożeństwa majowe codziennie o godz. 17:30. Przez cały miesiąc maj przed figurą Matki Bożej na skrzyżowaniu ulic Sikorskiego i Słomki o godz. 19:30 będzie śpiewana majówka. Serdecznie zapraszamy.

6. Bóg zapłać tym, którzy sprzątali naszą świątynię w tym tygodniu. Troskę o kościół w nadchodzącym tygodniu powierzamy Rodzinom mieszkającym przy al. Warszawskiej 1 - 45. Pierwsze sprzątanie w poniedziałek po Mszy św.

7. Jest do nabycia prasa katolicka i nowy numer gazetki parafialnej „Promień Miłosierdzia”. Zachęcamy serdecznie do nabywania i lektury.

8. Przewodniczący Rady Miasta informuje, że zbliżają się wybory do Rady Seniorów Miasta Tarnobrzega. Szczegółowe informacje na tablicy ogłoszeń i na stronie internetowej miasta.

9. Przed kościołem jest rozprowadzane ciasto. Dochód jest przeznaczony na leczenie Bartusia. Bóg zapłać, za każdy dar serca.

10. Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą imieniny, urodziny, jubileusze składamy najserdeczniejsze życzenia. Szczęść Boże.