1. Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca, po każdej Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu. Ofiary złożone na tacę są przeznaczone na potrzeby parafii. Za wszystkie ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać. O godz. 15:00 Godzina Miłosierdzia, o godz. 17:00 spotkanie Róż Różańcowych i Kółek Koronkowych, a o godz. 17:30 nabożeństwo majowe.

2. Od piątku gościmy w naszej świątyni obraz św. Józefa, który peregrynuje dzięki staraniom Rycerzy Kolumba. Zawierzajmy siebie, swoje rodziny, naszą parafię św. Józefowi.

3. W przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 11:30 uroczystość I Komunii św.

4. W środę o podjęcie adoracji prosimy siostry z róży Matki Bożej Licheńskiej.

5. W tym tygodniu w liturgii Kościoła przeżywamy: w poniedziałek – uroczystość św. Stanisława bpa i męczennika, głównego Patrona Polski i Diecezji. Imieniny naszego ks. prałata Stanisława Wdowiaka, w sobotę – NMP z Fatimy 106 r. objawień, po Mszy św. wieczornej nabożeństwo fatimskie z procesją.

6. Nabożeństwa majowe są odprawiane codziennie o godz. 17:30. Również przez cały miesiąc maj przed figurą Matki Bożej na skrzyżowaniu ulic Sikorskiego i Słomki o godz. 19:30 jest śpiewana majówka. Serdecznie zapraszamy.

7. Bóg zapłać tym, którzy sprzątali naszą świątynię w tym tygodniu. Troskę o kościół w nadchodzącym tygodniu powierzamy Rodzicom dzieci pierwszokomunijnych.

8. Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą imieniny, urodziny, jubileusze składamy najserdeczniejsze życzenia. Szczęść Boże.