1. Dzisiaj w naszym kościele podczas Mszy Św. o godz. 11:30 uroczystość I Komunii Świętej. Dzieci, które dziś przeżywają I Komunii Św. będą przez cały tydzień przeżywać Biały Tydzień. Zapraszamy codziennie wraz ze swymi rodzicami do uczestnictwa w nabożeństwie majowym i Mszy św.

2. W środę o podjęcie adoracji prosimy siostry z róży MB Nieustającej Pomocy.

3. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy: we wtorek – święto św. Andrzeja Boboli, Patrona Polski, w czwartek – 103. rocznica urodzin papieża Jana Pawła II i święto patronalne Szkoły Podstawowej Nr 9 na naszym Osiedlu, 25 rocznica nadania imienia Jana Pawła II. Msza św. o godz. 10:00, bardzo serdecznie zapraszamy na tę uroczystość naszej szkoły, w piątek – początek nowenny przed urocz. Zesłania Ducha Świętego, rozpoczęcie szczególnej modlitwy o powołania kapłańskie.

4. W przyszłą niedzielę – pierwsza rocznica I Komunii św. na Mszy św. o godz. 11:30.

5. Bóg zapłać, Rodzicom dzieci pierwszokomunijnych, którzy sprzątali naszą świątynię w tym tygodniu. Troskę o kościół w nadchodzącym tygodniu powierzamy Rodzicom dzieci rocznicowych. Pierwsze sprzątanie w poniedziałek po Mszy św. wieczornej.

6. Jest do nabycia prasa katolicka i nowy numer gazetki parafialnej „Promień Miłosierdzia”. Zachęcamy serdecznie do nabywania i lektury.

7. Serdecznie zapraszamy na kolejne spotkanie Klubu Rodzica, które odbędzie się w najbliższy piątek 19 maja o godz. 17:30 w budynku Administracji Osiedla „Dzików” ul. Tarnowskiego 1. Szczegóły na plakacie.

8. 10 września w Markowej odbędzie się beatyfikacja Rodziny Ulmów. Zachęcamy do uczestnictwa w tym wydarzeniu. Zapisy w zakrystii do 25 maja.

9. Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą imieniny, urodziny, jubileusze składamy najserdeczniejsze życzenia. Szczęść Boże.