1. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 10.00 spotkanie młodzieży kl. II Gimnazjum, a za tydzień spotkanie z młodzieżą kl. I, o godz. 17.30 nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego.
2. Są do nabycia świece Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom Caritas.
3. W środę o podjęcie adoracji prosimy siostry z Róży MB Ostrobramskiej.
4. Spowiedź adwentowa w naszej parafii odbędzie się w najbliższy piątek 19 grudnia od 9.30 do 12.00 i popołudniu od 15.30 do 17.30. Zaplanujmy swój udział, nie odkładajmy spowiedzi na później.
5. Bóg zapłać tym, którzy sprzątali naszą świątynię w tym tygodniu. Troskę o kościół w nadchodzącym tygodniu powierzamy rodzinom mieszkającym przy ul. Tarnowskiego domki. Pierwsze sprzątanie w poniedziałek po Mszy św. wieczornej.

6. Zachęcamy serdecznie do nabywania i lektury prasy katolickiej.
7. Mieszkańców ul. Słomki prosimy o pomoc w przygotowaniu dekoracji świątecznych w najbliższą sobotę od godz. 10.00. Panów Strażaków prosimy o pomoc w oprawieniu choinek w piątek po Mszy św. wieczornej. Choinka, która będzie stała obok żłóbka Pana Jezus, będzie przystrojona serduszkami zrobionymi przez dzieci na adwent. Zachęcamy także do powieszenia na tej choince, własnoręcznie wykonanej ozdoby, nie tylko przez dzieci ale i dorosłych. Będzie to nasz osobisty dar dla nowonarodzonego Jezusa.
8. Pod chórem stoi kosz „Dobrego serca”, do którego można składać produkty żywnościowe dla potrzebujących na nadchodzące święta.
9. W dniu dzisiejszym Ośrodek Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczy w Tarnobrzegu prowadzi sprzedaż ozdób świątecznych. Środki ze sprzedaży zostaną przekazane na rzecz niepełnosprawnych podopiecznych tego ośrodka.
10. Od 15 grudnia w Tarnobrzeskim Domu Kultury można obejrzeć film Karolina, którego fabułę zainspirowała postać bł. Karoliny. Serdecznie zapraszamy.
11. Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą imieniny, urodziny, jubileusze składamy najserdeczniejsze życzenia.