1. Dzisiaj o godz. 17.30 Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego. Zachęcamy do wspólnej modlitwy.
2. We wtorek od godz. 9.00 udamy się do chorych z komunią św.
3. W środę Wigilia Bożego Narodzenia. Zachowajmy w tym dniu post. Po Mszy św. o godz. 7.00 będzie łamanie się opłatkiem w świątyni i przekazanie „światełka betlejemskiego”. Nie będzie w tym dniu Mszy Św. o godz. 18.00. W tym czasie zasiądziemy do stołu wigilijnego. Niech to będzie czas pokoju i radości. Powstrzymajmy się od alkoholu. Nie zapominajmy o wspólnym rodzinnym kolędowaniu. O godz. 24.00 Uroczysta Pasterka. Zachęcamy do licznego udziału. Ofiary zebrane na tacę podczas Pasterki są przeznaczone na Fundusz Obrony Życia.
4. W czwartek Uroczystość Bożego Narodzenia. W naszym kościele będą odprawione Msze św. o godz. 8.30, 10.00, 11.30 i 18.00.

5. W piątek drugi dzień Świąt – Święto św. Szczepana pierwszego męczennika. Msze św. jak w każdą niedzielę.
6. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy: w czwartek – Uroczystość Narodzenia Pańskiego, w piątek – św. Szczepana, w sobotę – św. Jana Ap. i Ewangelisty.
7. Składamy serdeczne Bóg zapłać, mieszkańcom ul. Słomki, za przygotowanie dekoracji świątecznych i osobom, które własnoręcznie wykonały ozdoby na choinkę przy szopce. Dziękujemy Panom, którzy przygotowali choinki i Panom Strażakom za ich obsadzenie. Dziękujemy wszystkim osobom, które włączyły się w przygotowanie ruchomej szopki do naszej świątyni a także Panu, który przygotował oświetlenie figury Matki Bożej, która stanie przed naszą świątynią. Niech Bóg wynagrodzi wszystkim za ich trud i dobre serce. „Bóg zapłać”.
8. Bóg zapłać tym, którzy sprzątali naszą świątynię w tym tygodniu. Troskę o kościół w nadchodzącym tygodniu powierzamy wszystkim Rodzinom mieszkającym przy ul. Sikorskiego. Pierwsze sprzątanie w poniedziałek po Mszy św. wieczornej.
9. Zachęcamy do nabywania i lektury prasy katolickiej. W „Niedzieli” jest płyta z kolędami i kalendarzem. Jest nowy numer naszej gazetki parafialnej „Promień Miłosierdzia”.
10. Można jeszcze nabyć świecę Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom Caritas i poświęcone opłatki na stół wigilijny.
11. Komitet Organizacyjny Światowych Dni Młodych w diecezji sandomierskiej, zwraca się z prośbą aby rodziny, które zechcą przyjąć młodzież ze świata, wypełniły formularz i złożyły go w kancelarii parafialnej. Nasza parafia będzie gościć sto osób. Prosimy o zadeklarowanie przyjęcia młodzieży do swoich domów od 21 do 25 lipca 2016 roku. Formularz znajduje się na stoliku pod chórem.
12. Rozdawanie paczek dla potrzebujących będzie w poniedziałek od godz. 17.00 do 18.00.
13. Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą swoje imieniny, urodziny, jubileusze składamy najserdeczniejsze życzenia. „Szczęść Boże”.