1. Dziś pierwsza niedziela miesiąca. Po każdej Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu. Ofiary złożone na tacę są przeznaczone na cele parafialne. Za złożone ofiary składamy serdeczne „Bóg zapłać”. Dziś przeżywamy 85. rocznicę wybuchu II wojny światowej, modlitwą otaczamy poległych w obronie Ojczyzny. O godz. 15:00 Godzina Miłosierdzia, o godz. 17:00 spotkanie Róż Różańcowych i Kółek Koronkowych, a o godz. 17:30 nabożeństwo różańcowe i zmiana tajemnic różańcowych i koronkowych.

2. W poniedziałek o godz. 8:00 Msza św. na rozpoczęcie nowego roku szkolnego. Serdecznie zapraszamy.

3. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 10:00 spotkanie przed bierzmowaniem młodzieży kl. VII Szkoły Podstawowej, obecność obowiązkowa.

4. W przyszłą niedzielę 8 września parafii OO. Dominikanów 120. rocznica koronacji wizerunku Pani Dzikowskiej i odpust parafialny. Uroczystość rozpocznie się o godz. 12.00 na Zamku Dzikowskim, skąd wyruszy procesja do sanktuarium, gdzie bezpośrednio po niej odprawiona będzie uroczysta Msza św. Po południu Piknik Rodzinny. Program jest umieszczony na tablicy ogłoszeń.

5. W środę o podjęcie adoracji prosimy siostry z Róży Matki Bożej Ostrobramskiej.

6. Bóg zapłać tym którzy sprzątali naszą świątynię w tym tygodniu. Troskę o kościół w nadchodzącym tygodniu powierzamy Rodzinom mieszkającym przy ul. Borów i Jaśminowej . Pierwsze sprzątanie w poniedziałek po Mszy św. wieczornej.

7. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy: we wtorek – św. Grzegorza Wielkiego, papieża i dK., w czwartek – I czwartek miesiąca, od godz. 17:00 adoracja Najświętszego Sakramentu, w piątek – I piątek miesiąca, od godz. 17:15 spowiedź św. Po Mszy św. nocna adoracja Najświętszego Sakramentu, o godz. 20:30 wspólny Różaniec, Apel Jasnogórski i Koronka, a o godz. 24:00 zakończenie nocnej adoracji, w sobotę – I sobota miesiąca, od godz. 9:00 odwiedziny chorych, o godz. 17:00 nabożeństwo pierwszosobotnie.

8. Jest do nabycia prasa katolicka i nowy numer gazetki parafialnej „Promień Miłosierdzia”. Zachęcamy serdecznie do nabywania i lektury.

9. 14 września br. organizowana jest pielgrzymka z Tarnobrzega do Sulisławic. Idziemy razem ze wszystkich parafii naszego Miasta. Pielgrzymować będziemy w 4 grupach: pieszej (wyrusza o godz. 8.00), biegaczy (wyrusza o godz. 9.00), rowerowej (wyrusza o godz. 10.00) oraz autokarowej (wyrusza o godz. 11.00). Wszystkie grupy ruszają sprzed Sanktuarium Matki Bożej Dzikowskiej. Trasa liczy ok. 23 km; koszt: 30 zł; Msza Św. w Sulisławicach godz. 13.30 przy ołtarzu polowym; powrót autokarami o godz. 15.00 Szczegóły na plakacie. Zapisy w zakrystii.

10. Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą imieniny, urodziny, jubileusze składamy najserdeczniejsze życzenia. Szczęść Boże.