1. Dziś po Mszy św. o godz. 10:00 spotkanie rodziców i dzieci z kl. III przygotowujących się do I Komunii św. Za tydzień spotkanie dzieci kl. IV Szkoły Podstawowej. Dziś o godz. 15:00 Godzina Miłosierdzia, a o godz. 17:30 nieszpory.

2. Dziś modlitwą i ofiarą do puszki wspieramy poszkodowanych w powodzi. Zaś miejskie jednostki OSP - w tym nasza na Dzikowie, prowadzą zbiórki darów dla powodzian. Szczegóły na stronie internetowej Urzędu Miasta i plakacie. Z każdy dar serca Bóg zapłać.

3. Przyjaciele rodziców ciężko chorego Tomusia Sikory z Wydrzy, który ucierpiał w skutek niedotlenienia mózgu przy porodzie, rozprowadzają przed kościołem ciasto zbierając dobrowolną ofiarę na rehabilitację dziecka. Za każdy dar serca Bóg zapłać.

4. W środę o podjęcie adoracji prosimy siostry z Róży Matki Bożej Fatimskiej.

5. Bóg zapłać tym, którzy sprzątali naszą świątynię w tym tygodniu. Troskę o kościół w nadchodzącym tygodniu powierzamy Rodzinom mieszkającym przy ul. Wiącka. Pierwsze sprzątanie w poniedziałek po Mszy św. wieczornej.

6. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy: w poniedziałek – św. O. Pio z Pietrelciny, w czwartek – św. męczenników Kosmy i Damiana, w piątek – św. Wincentego a Paulo, w sobotę – św. Wacława, męczennika, o godz. 21:00 Apel Jasnogórski.

7. W sobotę 5 października br. w Rozwadowie odbędzie się Diecezjalne Spotkanie Róż Różańcowych. Serdecznie zapraszamy do udziału w uroczystościach. Zapisy do przyszłej niedzieli. Wyjazd o godz. 9:00 a powrót ok. godz. 14:00.

8. Jest do nabycia prasa katolicka. Zachęcamy serdecznie do nabywania i lektury.

9. Zespół Szkół im. ks. Stanisława Staszica w Tarnobrzegu „Górnik”, obchodzi 65-lecie, dn. 27 września piątek. Szczegóły na plakacie i stronie internetowej szkoły.

10. Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą imieniny, urodziny, jubileusze składamy najserdeczniejsze życzenia. Szczęść Boże.