1. Dzisiaj I niedziela miesiąca. Po każdej Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu, ofiary złożone na tacę są przeznaczone na cele parafialne. Za złożone ofiary składamy serdeczne „Bóg zapłać”. Po Mszy św. o godz. 10.00 odbędzie się spotkanie młodzieży kl. III Gimnazjum. O godz. 17.00 spotkanie Róż Różańcowych a o godz. 17.30 nabożeństwo różańcowe. Dziś przeżywamy parafialny Dzień Życia Konsekrowanego, naszą modlitwą otaczamy wszystkie osoby konsekrowane, szczególnie z naszej wspólnoty i prosimy o nowe powołania do życia zakonnego. Dzisiaj na Mszy św. o godz. 10.00 będzie śpiewał kolędy zespół młodzieżowy, a na Mszy św. o godz. 11.30 chór parafialny.
2. W środę o podjęcie adoracji prosimy siostry z Róży Matki Boże Nieustającej Pomocy.
3. Bóg zapłać tym, którzy sprzątali naszą świątynię w tym tygodniu. Troskę o kościół w nadchodzącym tygodniu powierzamy wszystkim Rodzinom mieszkającym przy ul. Wiącka. Pierwsze sprzątanie we wtorek po Mszy św. wieczornej.

4. Mieszkańcom ul. Słomki, Panom Strażakom oraz Panu Danielowi i Panu Krzysztofowi dziękujemy za pomoc w rozebraniu dekoracji świątecznej i szopki.
5. Dziękujemy rodzinom, które zadeklarowały przyjęcia młodzieży do swoich domów w lipcu 2016r. Brakuje nam jeszcze 35 miejsc. Prosimy, jeśli koś zechciałby przyjąć młodzież, o złożenie deklaracji.
6. Jest do nabycia prasa katolicka i nowy numer gazetki parafialnej „Promień Miłosierdzia”. W „Gościu Niedzielnym” jest II część płyty z filmem o św. Teresie z Avila. Zachęcamy serdecznie do nabywania i lektury.
7. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy: w poniedziałek – Święto Ofiarowania Pańskiego, Msze św. o godz. 8.30, 16.00 i 18.00. Na każdej Mszy św. poświęcenie gromnic, we wtorek – św. Błażeja, na Mszy św. o godz. 18.00 poświęcenie jabłek, to już trzecie nasze „Błażejki” (dziękujemy panu Stanisławowi Szwed, za ofiarowanie owoców na to święto), w czwartek – I czwartek miesiąca i św. Agaty, w tym dniu święcimy chleb i sól, w piątek – św. Doroty i św. męczenników Pawła Miki i Towarzyszy, a także I piątek miesiąca, spowiedź od godz. 17.15, w sobotę – I sobota miesiąca, od godz. 8.00 odwiedziny chorych.
8. W ubiegłym tygodniu montując bramę główną, zakończone zostały prace przy ogrodzeniu naszej świątyni. Dziękujemy wykonawcy, firmie SKOBUD i wszystkim, którzy wspierają nas swoją modlitwą i ofiarą.
9. We wtorek, planujemy rozpocząć prace remontowo-malarskie wewnątrz kościoła. Chcemy pouzupełniać ubytki, pęknięcia, braki, położyć sztukaterię i pomalować wnętrze kościoła. Prace planujemy zakończyć przed świętami wielkanocnymi.
10. Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą swoje imieniny, urodziny, jubileusze składamy najserdeczniejsze życzenia. „Szczęść Boże”.
11. Tarnobrzeski Bank Żywności, zaprasza po odbiór produktów żywnościowych w punkcie na Os. Dzików, we wtorek od godz. 15.00 z zaświadczeniem z MOPS-u.
12. W minionym tygodniu odeszła do Pana śp. +Czesława Delimata. Pomódlmy się o wieczne zbawienie dla niej. Wieczny odpoczynek… .