1. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 10.00 spotkanie młodzieży kl. I Gimnazjum, a za tydzień spotkanie dzieci kl. II i ich rodziców.
2. Zapraszamy na nabożeństwa pasyjne. Dziś o godz. 17.30 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym, a w piątek o godz. 17.30 Droga Krzyżowa.
3. W środę o podjęcie adoracji prosimy siostry z róży Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
4. Bóg zapłać tym, którzy sprzątali naszą świątynię w tym tygodniu. Troskę
o kościół w nadchodzącym tygodniu powierzamy Rodzinom mieszkającym przy ul. Dzikowskiej. Pierwsze sprzątanie w poniedziałek po Mszy św. wieczornej.
5. Jest do nabycia prasa katolicka i nowy numer gazetki parafialnej „Promień Miłosierdzia”. Zachęcamy serdecznie do nabywania i lektury.

6. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy: w czwartek – uroczystość św. Józefa, Oblubieńca NMP. Msze św. o godz. 8.30, 16.00 i 18.00.
7. Pod chórem znajduje się program Rekolekcji wielkopostnych, które rozpoczną się za tydzień w V niedzielę Wielkiego Postu. Prosimy o zabranie programu i zaplanowanie swojego udziału w tych ćwiczeniach duchowych.
8. Zakończyliśmy prace remontowo-malarskie wewnątrz naszej świątyni. Wczoraj ks. bp Edward Frankowski pobłogosławił i poświęcił odnowiony kościół i nowe obrazy w prezbiterium. Cieszymy się, że kościół otrzymał nowy, bardziej sakralny wygląd. Wyrażamy wdzięczność Wykonawcy tych prac firmie SKOBUD i wszystkim tym, którzy włączyli się i nadal wspierają nas swoją modlitwą i ofiarą. Dziękujemy również firmie Seltar za pomoc w oświetleniu prezbiterium.
9. Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą swoje imieniny, urodziny, jubileusze, a szczególnie wszystkim Paniom składamy najserdeczniejsze życzenia „Szczęść Boże”.