1. Dzisiaj w naszej parafii przeżywamy uroczystość odpustową. Po każdej Mszy św. ucałowanie relikwii św. s. Faustyny i św. Jana Pawła II. Uroczysta Suma z procesją o godz. 11.30. O godz. 15.00 Godzina Miłosierdzia.
2. Dziś początek Tygodnia Miłosierdzia, można złożyć swoją ofiarę na Caritas z przeznaczeniem dla biednych.
3. W środę o podjęcie adoracji prosimy siostry z róży Matki Bożej Fatimskiej.
4. W tym tygodniu w liturgii Kościoła przeżywamy: w poniedziałek – św. Marcina pap. i Dzień Pamięci Ofiar Zbrodni Katyńskiej.
5. W przyszłą niedzielę rozpoczęcie na Świętym Krzyżu peregrynacji symboli Światowych Dni Młodych. W naszym mieście będą 27 i 28 kwietnia. Szczegóły na plakacie.

6. Bóg zapłać tym, którzy sprzątali naszą świątynię w tym tygodniu. Troskę o kościół w nadchodzącym tygodniu powierzamy Rodzinom mieszkającym przy ul. Konf. Dzikowskiej 12. Pierwsze sprzątanie będzie w poniedziałek po Mszy św. wieczornej.
7. Jest do nabycia prasa katolicka i nowy numer gazetki parafialnej „Promień Miłosierdzia”. Zachęcamy do nabywania i lektury.
8. Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą imieniny, urodziny, jubileusze składamy najserdeczniejsze życzenia. Szczęść Boże.