1. Dziś I niedziela miesiąca. Po każdej Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu. Ofiary złożone na tacę są przeznaczone na cele parafialne. Za wszystkie ofiary składamy serdeczne „Bóg zapłać”.
2. Dziś o godz. 17.00 spotkanie Róż Różańcowych a po majówce zmiana tajemnic różańcowych.
3. Zapraszamy serdecznie wszystkich do udziału w nabożeństwach majowych. W naszym kościele są one odprawiane codziennie o 17.30.
4. W środę nabożeństwo majowe połączone będzie z nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Podczas nabożeństwa majowego i nowenny adorować Maryję będą siostry z Róży MB Ostrobramskiej.

5. W przyszłą niedzielę uroczystość I Komunii Św. dzieci z klas II Szkoły Podstawowej na Mszy św. o godz. 11.30. Spowiedź św. dla dzieci i ich rodziców będzie w sobotę o godz. 9.00. Próba dzieci będzie jutro 4 maja o godz. 18.30.
6. W czwartek o godz. 18.30 próba przed I rocznicą Komunii św. dzieci z kl. III Szkoły Podstawowej.
7. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy: w poniedziałek – św. Floriana, patrona strażaków. O godz. 18.00 będziemy się modlić za naszych Panów strażaków z OSP Dzików, dziękując im za to, że zawsze są tam gdzie zagrożone jest ludzkie życie i mienie, jak i w czasie uroczystości państwowych i kościelnych. Będziemy się także modlić w intencji tegorocznych maturzystów z naszej wspólnoty parafialnej. Serdecznie zapraszamy maturzystów, ich rodziców, rodzeństwo i dziadków. w środę – św. Ap. Filipa i Jakuba, w czwartek - I czwartek miesiąca, w piątek – uroczystość św. Stanisława bpa, Głównego Patrona Polski i naszej diecezji.
8. Bóg zapłać tym, którzy sprzątali naszą świątynię. Troskę o kościół w nadchodzącym tygodniu powierzamy rodzicom dzieci I komunijnych. Pierwsze sprzątanie w poniedziałek po Mszy św. wieczornej.
9. Jest do nabycia prasa katolicka. Zachęcamy do nabywania i lektury.
10. Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą swoje imieniny, urodziny, jubileusze składamy najserdeczniejsze życzenia „Szczęść Boże”.