1. Dzisiaj Uroczystością Zesłania Ducha Świętego kończymy okres wielkanocny, o godz. 17.30 nabożeństwo majowe.
2. W środę w czasie nabożeństwa majowego i nowenny adorować Maryję będą siostry z Róży Matki Bożej Anielskiej.
3. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy: w poniedziałek – święto NMP Matki Kościoła, we wtorek – św. Filipa Neri, w czwartek – święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego kapłana, w piątek – św. Urszuli Ledóchowskiej.
4. Bóg zapłać tym, którzy sprzątali naszą świątynię w tym tygodniu. Troskę o kościół w nadchodzącym tygodniu powierzamy rodzinom mieszkającym przy ul. Konfederacji Dzikowskiej 5, klatka 1 i 2. Pierwsze sprzątnie w poniedziałek po Mszy św. wieczornej.

5. Jest do nabycia prasa katolicka i nowy numer gazetki parafialnej „Promień Miłosierdzia”. Zachęcamy do nabywania i lektury.

6. Już dziś zwracamy się z prośbą o pomoc w przygotowaniu ołtarzy na Boże Ciało. Mieszkańcy z ul. Konfederacji Dzikowskiej 6,8,10 – 1 ołtarz, z ul. Konfederacji Dzikowskiej 12, 14, 16 i 18 – 2 ołtarz, z ul. Marczaka 9 – 3 ołtarz i z ul. Marczaka 11 – 4 ołtarz.
7. Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą swoje imieniny, urodziny, jubileusze składamy najserdeczniejsze życzenia „Szczęść Boże”.