1. Dzisiaj przeżywamy Uroczystość Najświętszej Trójcy, o godz. 17.30 ostatnie nabożeństwo majowe.
2. We wtorek pielgrzymka dzieci kl. III wraz z rodzicami do Kalwarii, Wadowic i Inwałdu. Wyjazd o godz. 6.00.
3. W środę adorować Maryję będą siostry z Róży Matki Bożej Fatimskiej.
4. W czwartek Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa – Boże Ciało. Tego dnia będą odprawiane Msze św. o godz. 7.00, 9.00 i po Mszy św. procesja do czterech ołtarzy, po procesji Msza św. ok. godz. 10.40 i o godz. 18.00. Zapraszamy wszystkich, a szczególnie dzieci do sypania kwiatków i dzwonienia dzwonkami, dzieci I komunijne i rocznicowe w strojach komunijnych, wspólnoty parafialne, strażaków ze sztandarem i do niesienia baldachimu. Zaplanujmy swój udział we Mszy św. i procesji. Przez całą Oktawę Bożego Ciała, po Mszy św. wieczornej nabożeństwo połączone z procesją wokół kościoła.

5. Zwracamy się z prośbą o przygotowanie ołtarzy na Boże Ciało: mieszkańcy z ul. Konf. Dzikowskiej 6, 8 i 10 - 1 ołtarz, z ul. Konf. Dzikowskiej 12, 14, 16 i 18 – 2 ołtarz, z ul. Marczaka 9 – 3 ołtarz, z ul. Marczaka 11 – 4 ołtarz. Stelaże i plansze prosimy pobrać z domu parafialnego w środę po Mszy św. wieczornej. Prosimy również o przygotowanie ołtarzy na zakończenie Oktawy Bożego Ciała.
6. W miesiącu czerwcu po Mszy św. wieczorowej będą nabożeństwa do NSPJ.
7. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy: w poniedziałek – św. Justyna we wtorek – bł. męczenników sandomierskich, Sadoka i Towarzyszy, w środę - św. męczenników Karola Lwangi i Towarzyszy, w czwartek – Uroczystość Bożego Ciała i I czwartek miesiąca, w piątek – św. Bonifacego i I piątek miesiąca, w sobotę – I sobota miesiąca, od godz. 9.00 odwiedziny chorych.
8. Bóg zapłać tym, którzy sprzątali naszą świątynię w tym tygodniu. Troskę o kościół w nadchodzącym tygodniu powierzamy rodzinom mieszkającym przy ul. Konf. Dzikowskiej 5, klatka 3 i 4. Pierwsze sprzątnie w poniedziałek po Mszy św. wieczornej.
9. Jest do nabycia prasa katolicka. Zachęcamy do nabywania i lektury.
10. W przyszłą niedzielę 7 czerwca o godz. 15.00 na Pl. B. Głowackiego rozpocznie się Koronką do Bożego Miłosierdzia, „IV Marsz dla Życia i Rodziny” i zakończy się na placu przed naszym kościołem „Piknikiem rodzinnym”. Zapraszamy na marsz jak i na wspólne świętowanie na naszym osiedlu. Przewidziane jest wiele atrakcji dla dzieci, występy, gry i zabawy. Około godz. 19.30 wystąpi zespół „Nazaret”.
11. Organizujemy pielgrzymkę do Warszawy w sobotę 20 czerwca. W programie: zwiedzanie Świątyni Opatrzności Bożej, spacer po Krakowskim Przedmieściu i Starym Mieście, cmentarz na Powązkach, kościół św. Stanisława Kostki, grób bł. J. Popiełuszki, obiad. Wyjazd o godz. 6.00 powrót ok. 23.00. Koszt 80zł. Zapisy do 16 czerwca.
12. Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą swoje imieniny, urodziny, jubileusze składamy najserdeczniejsze życzenia „Szczęść Boże”.