1. Dzisiaj I niedziela miesiąca po każdej Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu. Ofiary złożone na tacę są przeznaczone na cele parafialne. Za wszystkie ofiary i ludzką życzliwość składamy serdeczne „Bóg zapłać”. Dziś zbiórka do puszek na świątynię Opatrzności Bożej.
2. Dzisiaj o godz. 15.00 na pl. B. Głowackiego rozpocznie się „IV Marsz dla Życia i Rodziny” i zakończy się na placu przed naszym kościołem „Piknikiem rodzinnym”. Zapraszamy na marsz jak i na wspólne świętowanie na naszym osiedlu. Przewidziane jest wiele atrakcji dla dzieci, występy, gry i zabawy. Około godz. 19.30 wystąpi zespół „Nazaret”. Serdecznie wszystkich zapraszamy.
3. Dzisiaj ze względu na „Piknik rodzinny” nie będzie spotkania Róż różańcowych. O godz. 17.30 nabożeństwo różańcowe i zmiana tajemnic różańcowych. Po Mszy św. procesja Eucharystyczna. Z okazji Oktawy Bożego Ciała od poniedziałku do czwartku procesja Eucharystyczna po Mszy św. wieczornej. Zapraszamy szczególnie dzieci w strojach pierwszokomunijnych.

4. W środę o podjęcie adoracji w czasie nowenny prosimy siostry z Róży Matki Bożej Licheńskiej.

5. W czwartek zakończenie Oktawy Bożego Ciała. W naszym kościele o godz. 18.00 Msza św., a po niej procesja Eucharystyczna ulicami naszego osiedla do 4 ołtarzy. Zapraszamy dzieci, dziewczynki do sypania kwiatów, chłopców do dzwonienia dzwonkami, panów strażaków i wszystkich, którzy pragną czynnie uczestniczyć w procesji. Po procesji poświęcenie wianków, ziół i kwiatów oraz błogosławieństwo dzieci. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy wzięli czynny udział w procesji Bożego Ciała oraz osobom z wyznaczonych ulic, którzy włączyli się w przygotowanie ołtarzy na Boże Ciało i na zakończenie Oktawy - „Bóg zapłać”.
6. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy: w poniedziałek – św. Jadwigi Królowej, w środę - bł. Bogumiła, w czwartek – św. Barnaby, Ap. i zakończenie Oktawy Bożego Ciała w piątek – Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa, Msze św. o godz. 8.30, 16.00 i 18.00, w sobotę – Niepokalanego Serca NMP, po Mszy św. wieczornej nabożeństwo fatimskie.
7. Bóg zapłać tym, którzy sprzątali naszą świątynię w tym tygodniu. Troskę o kościół w nadchodzącym tygodniu powierzamy rodzinom mieszkającym przy ul. Konf. Dzikowskiej 5, klatka 5, 6 i 7. Pierwsze sprzątnie w poniedziałek po Mszy św. wieczornej.
8. Jest do nabycia prasa katolicka. Zachęcamy do nabywania i lektury.
9. Organizujemy pielgrzymkę do Warszawy w sobotę 20 czerwca. W programie: zwiedzanie Świątyni Opatrzności Bożej, spacer po Krakowskim Przedmieściu i Starym Mieście, cmentarz na Powązkach, kościół św. Stanisława Kostki, grób bł. J. Popiełuszki, obiad. Wyjazd o godz. 6.00 powrót ok. 23.00. Koszt 80zł. Zapisy do 16 czerwca.
10. Osoby korzystające z pomocy żywnościowej w punkcie na Os. Dzików, proszeni są o udanie się do MOPR-u celem odbioru aktualnych zaświadczeń.
11. Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą swoje imieniny, urodziny, jubileusze składamy najserdeczniejsze życzenia „Szczęść Boże”.