1. Dzisiaj gościmy w naszej wspólnocie parafialnej, siostry Dominikanki s. Alinę z Kamerunu wraz z s. Natalią, które przybliżą nam pracę na misji. Otaczamy ich naszą modlitwą i darem serca na potrzeby misji.
2. Dzisiaj o godz. 17.30 nabożeństwo do NSPJ. Po Mszy św. o godz. 10.00 spotkanie młodzieży kl. I Gimnazjum.
3. W środę o podjęcie adoracji prosimy siostry z Róży Matki Bożej Ostrobramskiej.
4. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy: w środę - Narodziny św. Jana Chrzciciela w czwartek – spowiedź św. na zakończenie Roku Szkolnego od godz. 17.15 zapraszamy dzieci i młodzież, w piątek – zakończenie Roku Szkolnego i Katechetycznego, o godz. 8.00 Msza św. z udziałem dzieci, nauczycieli, rodziców i dziadków. Serdecznie zapraszamy, w sobotę – MBNP, w kościele na Serbinowie o godz. 10.00 suma odpustowa.

5. Bóg zapłać tym, którzy sprzątali naszą świątynię w tym tygodniu. Troskę o kościół w nadchodzącym tygodniu powierzamy rodzinom mieszkającym przy ul. Konf. Dzikowskiej 7, klatka 3 i 4. Pierwsze sprzątnie w poniedziałek po Mszy św. wieczornej.
6. Jest do nabycia prasa katolicka i nowy numer gazetki parafialnej „Promień Miłosierdzia”. Zachęcamy do nabywania i lektury.
7. Pod koniec czerwca lub na początku lipca planujemy montaż ostatnich już witraży w naszym kościele.
8. Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą swoje imieniny, urodziny, jubileusze składamy najserdeczniejsze życzenia „Szczęść Boże”.