1. Dzisiaj o godz. 17.30 nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego.
2. W środę o podjęcie adoracji prosimy siostry z Róży Matki Bożej Fatimskiej.
3. Bóg zapłać tym, którzy sprzątali naszą świątynię w tym tygodniu. Troskę o kościół w nadchodzącym tygodniu powierzamy Rodzinom mieszkającym przy ul. Marczaka 9 klatka 1 i 2. Pierwsze sprzątanie w poniedziałek po Mszy św. wieczornej.
4. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy: w poniedziałek – św. Bartłomieja Apostoła, w środę – Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej, odpust w Sobowie, w czwartek – św. św. Moniki, w piątek – św. Augustyna, o godz. 21.00 Apel Jasnogórski, w sobotę – Męczeństwo św. Jana Chrzciciela.

5. Jest do nabycia prasa katolicka. Zachęcamy do nabywania i lektury.
6. 12 września w parafii MB Nieustającej Pomocy na Serbinowie odbędzie się Dekanalny Dzień Małżeństw. Zaplanujmy swój udział. Szczegóły na plakacie.
7. 30 września odbędzie się w Warszawie Manifestacja pod hasłem „Stop Deprawacji w Edukacji”. Rozpocznie się mszą św. w kościele św. Anny o godz. 12.00. Bądźmy odpowiedzialni za wychowanie i edukację naszych dzieci.
8. Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą swoje imieniny, urodziny, jubileusze składamy najserdeczniejsze życzenia. „Szczęść Boże”.