1. Dziś pierwsza niedziela miesiąca. Po każdej Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu. Ofiary złożone na tacę są przeznaczone na cele parafialne. Za złożone ofiary składamy serdeczne „Bóg zapłać”.
2. Dzisiaj o godz. 10.00 spotkanie młodzieży kl. III Gimnazjum, a za tydzień spotkanie młodzieży kl. II Gimnazjum.
3. Dziś o godz. 17.00 spotkanie Róż Różańcowych, a o godz. 17.30 nabożeństwo różańcowe i zmiana tajemnic.
4. Dzisiaj o godz. 15.00 w kościele św. Barbary, spotkanie grupy pielgrzymkowej.
5. W środę o podjęcie adoracji prosimy siostry z Róży MB Nieustającej Pomocy.
6. W sobotę 12 września w parafii MB Nieustającej Pomocy na Serbinowie, odbędzie się Dekanalny Dzień Małżeństw. Rozpoczęcie o godz. 9.00.
7. W tym tygodniu w liturgii kościoła wspominamy: w poniedziałek – na Mszy św. o godz.18.00 odnowienie aktu intronizacji NSPJ w naszej parafii z okazji 8 r. intronizacji, we wtorek – święto Narodzenia NMP, Msze św. o godz. 8.30, 16.00 i 18.00, odpust w kościele OO. Dominikanów o godz. 12.00, w środę – bł. Anieli Salawy, w sobotę – Najświętszego Imienia Maryi.
8. Bóg zapłać tym, którzy sprzątali naszą świątynię w tym tygodniu. Troskę o kościół w nadchodzącym tygodniu powierzamy Rodzinom mieszkającym przy ul. Marczaka 9 klatka 5 i 6. Pierwsze sprzątanie w poniedziałek po Mszy.
9. Jest do nabycia prasa katolicka. Zachęcamy do nabywania i lektury.
10. 18-20 września w Staszowie odbędzie się XVIII Diecezjalne Spotkanie Młodych. Zachęcamy młodzież naszej parafii do zaplanowania swojego udziału. Zapisy do 14 września.
11. W Szpitalu w Poradni Mammograficznej i Poradni K, odbędą się bezpłatne badania mammograficzne i cytologiczne dla kobiet w wieku od 50 do 69 roku, 12 wrześnie w godz. 9.00-13.00. Szczegóły na plakacie.
12. Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą imieniny, urodziny, jubileusze składamy najserdeczniejsze życzenia. Szczęść Boże.