1. Dzisiaj I niedziela adwentu. Początek nowego roku liturgicznego. W naszym kościele w dni powszednie Msze św. są; o godz. 7.00 Msza św. adwentowa, a o godz. 18.00 roratnia. Dzieci na roraty zapraszamy z lampionami, tradycyjnie po roratach będą otrzymywały pamiątkowe obrazki, prosimy też o przygotowanie podpisanych serduszek, do losowania Matki Bożej.
2. Jeszcze dziś i jutro o godz. 17.30 nabożeństwo różańcowe za zmarłych.
3. Od dziś można nabywać świece Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom Caritas.
Cena 5 zł. Taka świeca na naszym stole wigilijnym będzie widocznym znakiem więzi z tymi, którzy potrzebują naszej pomocy.
4. Za tydzień spotkanie z młodzieżą z kl. III Gimnazjum.

5. W środę o podjęcie adoracji prosimy siostry z Róży MB Nieustającej Pomocy.
6. Od jutra z racji Nadzwyczajnego Roku Miłosierdzia, zapraszamy codziennie na godz. 15.00 na Godzinę Miłosierdzia. Będziemy każdego dnia o godz. 15.00 odmawiać koronkę do Bożego Miłosierdzia i inne modlitwy, prosząc o miłosierdzie dla nas i całego świata. Jeszcze raz zapraszamy codziennie na godz. 15.00.
7. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy: w poniedziałek – św. Andrzeja Ap., w czwartek - św. Franciszka Ksawerego i I czwartek miesiąca, w piątek – św. Barbary dz. m. (patronalne święto górników) i I piątek miesiąca, spowiedź św. od godz. 17.30, w sobotę – I sobota miesiąca od godz. 9.00 odwiedziny chorych.
8. Dziękujemy tym, którzy sprzątali naszą świątynię w tym tygodniu. Troskę o kościół w nadchodzącym tygodniu powierzamy wszystkim rodzinom mieszkającym przy ul. Tarnowskiego 6 klatka 7 i 8. Pierwsze sprzątanie w poniedziałek po Mszy św. wieczornej.
9. Jest do nabycia prasa katolicka. Zachęcamy serdecznie do nabywania i lektury.
10. Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą imieniny, urodziny i jubileusze składamy najserdeczniejsze życzenia.