1. Dzisiaj na Mszy św. o godz. 10.00 kolędy zaśpiewa nasz chór parafialny z chórem tarnobrzeskim, po Mszy św. spotkanie młodzieży kl. I Gimnazjum, o godz. 15.00 Godzina Miłosierdzia, a o godz. 17.30 nieszpory. Zachęcamy serdecznie do wspólnej modlitwy.
2. W środę o podjęcie adoracji prosimy siostry z Róży Matki Bożej Ostrobramskiej.
3. Bóg zapłać tym, którzy sprzątali naszą świątynię w tym tygodniu. Troskę o kościół w nadchodzącym tygodniu powierzamy wszystkim Rodzinom mieszkającym przy ul. Paderewskiego 31-60. Pierwsze sprzątanie w poniedziałek po Mszy św. wieczornej.
4. Stowarzyszenie Pomoc Kościołowi w Potrzebie organizuje zbiórkę zużytego sprzętu elektronicznego i elektrycznego. Zużyty sprzęt można składać na parkingu obok plebani 26 stycznia do godz. 13.00. Szczegóły na plakacie i ulotkach.

5. Jest do nabycia prasa katolicka i nowy numer gazetki parafialnej „Promień Miłosierdzia”. Zachęcamy serdecznie do nabywania i lektury.
6. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy: w poniedziałek – rozpoczynamy Tydzień modlitw o jedność chrześcijan, we wtorek – św. Józefa Sebastiana Pelczara, w czwartek – św. Agnieszki i Dzień Babci, w piątek – św. Wincentego i Dzień Dziadka.
7. Trwa wizyta duszpasterska. Już teraz, dziękujemy za dotychczasową życzliwość, wspólną modlitwę i serdeczne przyjęcie. Ministranci zapowiadając kolędę podają przybliżony czas przybycia księdza, dlatego prosimy o zrozumienie i w miarę możliwości oczekiwanie z całą rodziną na kapłana, który przychodzi z Bożym błogosławieństwem do nas. Z okazji kolędy składamy dobrowolne ofiary, które przeznaczone są na utrzymanie i funkcjonowanie kościoła oraz spłatę naszych zobowiązań.
8. Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą swoje imieniny, urodziny, jubileusze składamy najserdeczniejsze życzenia. „Szczęść Boże”.