1. Dzisiaj jak każdego dnia o godz. 15.00 Godzina Miłosierdzia, a o godz. 17.30 nieszpory. Zachęcamy do wspólnej modlitwy.
2. Stowarzyszenie Pomoc Kościołowi w Potrzebie organizuje zbiórkę zużytego sprzętu elektronicznego i elektrycznego. Zużyty sprzęt można składać na parkingu obok plebani 26 stycznia (tj. wtorek) do godz. 13.00.
3. W środę o podjęcie adoracji prosimy braci z Róży św. Józefa.
4. W przyszłą niedzielę będziemy obchodzić Parafialny Dzień Życia Konsekrowanego.
5. Bóg zapłać tym, którzy sprzątali naszą świątynię w tym tygodniu. Troskę o kościół w nadchodzącym tygodniu powierzamy wszystkim Rodzinom mieszkającym przy ul. Paderewskiego 61- do końca. Pierwsze sprzątanie w poniedziałek po Mszy św. wieczornej.

6. Jest do nabycia prasa katolicka. Zachęcamy serdecznie do nabywania i lektury.
7. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy: w poniedziałek – święto Nawrócenia św. Pawła, Apostoła, we wtorek – św. Tymoteusza i Tytusa, w środę – bł. Jerzego Matulewicza, w czwartek – św. Tomasza z Akwinu, w sobotę – bł. Bronisława Markiewicza.
8. W ubiegłym tygodniu zakończyliśmy wizytę duszpasterską. Dziękujemy za życzliwość, wspólną modlitwę i chrześcijańską gościnę. Dziękujemy także za ofiary składane z okazji kolędy, które są przeznaczone na utrzymanie, funkcjonowanie i spłatę naszych zobowiązań. Niech Bóg Wam błogosławi i strzeże w każdym dniu Waszego życia.
9. Urząd Miasta wraz ze Szpitalem organizują badania wad postawy u 7-letnich dzieci. Badanie odbędzie się 30 stycznia w godz. 9.00-12.00 w poradni ortopedycznej Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Tarnobrzegu. Serdecznie zapraszamy. Podpisał: Prezydent Miasta, Grzegorz Kiełb.
10. Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą swoje imieniny, urodziny, jubileusze składamy najserdeczniejsze życzenia. „Szczęść Boże”.