Get Adobe Flash player

 

1. Dziś I niedziela miesiąca. Po każdej Mszy św. będzie adoracja Najświętszego Sakramentu, a dzisiejsze ofiary złożone na tacę są przeznaczone na cele parafialne. Za wszystkie ofiary składamy serdeczne „Bóg zapłać”.
2. Dzisiaj o godz. 1000 spotkanie młodzieży kl. III gimnazjum, o godz. 1700 spotkanie Róż Różańcowych, a po nabożeństwie za zmarłych zmiana tajemnic różańcowych.
3. W przyszłą niedzielę będziemy gościć w naszej parafii przedstawicieli WSD w Sandomierzu, zapraszamy w przyszłą niedzielę młodzieży kl. I, II i III gimnazjum na spotkanie o godz. 1000.
4. W środę o podjęcie adoracji prosimy siostry z Róży MB Licheńskiej.

5. W piątek 8 listopada na zakończenie Oktawy wszystkich Świętych o godz. 1800 odbędzie się Msza św. za zmarłych, którzy w tym roku odeszli do Pana z naszej wspólnoty parafialnej i ich pogrzeb był w naszej świątyni. Zapraszamy na tę Mszę św. szczególnie wszystkie rodziny tych zmarłych. Po Mszy św. rodziny zabiorą ze sobą poświęconą świecę i zawiozą na grób, jako znak Chrystusa Zmartwychwstałego i naszej pamięci modlitewnej.

6. Przypominamy, że Wierni, którzy pobożnie nawiedzą cmentarz i pomodlą się za zmarłych, mogą uzyskać i ofiarować za zmarłych cierpiących w czyśćcu odpust: w dniach od 1 do 8 listopada - zupełny, a w pozostałe dni listopada – cząstkowy. Aby uzyskać odpust, należy być w stanie łaski uświęcającej, przyjąć Komunię św., pomodlić się w intencjach Ojca św. i wyzbyć się przywiązania do grzechu, nawet lekkiego. Zachęcamy do korzystania z duchowego skarbca Kościoła, by pomagać naszym zmarłym.
7. Trwa listopad, miesiąc szczególnej pamięci modlitewnej o zmarłych. W naszym kościele nabożeństwa z wypominkami za zmarłych są odprawiane codziennie o godz. 1730. Na stoliku pod chórem są wyłożone kartki na wypominki. Wpisujemy imiona naszych bliskich zmarłych za których będziemy się modlić w listopadzie. Zachęcamy również do zamawiania wypominek rocznych przed Mszą św. o godz. 1000 i 1130. Pamiętajmy o naszych zmarłych.
8. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy: w poniedziałek – św. Karola Boromeusza, bpa, w czwartek – I czwartek miesiąca, w sobotę – Rocznica Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej.
9. Dziękujemy tym, którzy sprzątali naszą świątynię w tym tygodniu. Troskę o kościół w nadchodzącym tygodniu powierzamy wszystkim Rodzinom mieszkającym przy ul. Wiącka. Pierwsze sprzątanie w poniedziałek po Mszy św. wieczornej.
10. Jest do nabycia prasa katolicka. Zachęcamy do nabywania i lektury.
11. W ostatnim tygodniu ofiarę na kościół złożyli: z ul. Konf. Dzikowskiej 24 – 100zł, z ul. Dzikowskiej – 20zł. Za wszystkie ofiary i ludzką życzliwość składamy serdeczne „Bóg zapłać”.
12. W ubiegłym tygodniu została zamontowana przed kościołem tablica ogłoszeniowa. Dziękujemy Rodzinie z ul. Polnej za wykonanie i zamontowanie tej tablicy - „Bóg zapłać”.
13. Została wykonana strona internetowa naszej parafii. Panu, który ją wykonał składamy serdeczne „Bóg zapłać”. Zachęcamy na odwiedzanie naszej strony parafialnej. Nazwa strony podana jest na tablicy ogłoszeń.
14. Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą imieniny, urodziny i jubileusze składamy najserdeczniejsze życzenia.

 

Odzwiedzający

Odwiedza nas 101 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj na stronie

Logowanie

Zmień wygląd strony

Copyright © 2018 by Crows. All Rights Reserved.