Parafia Miłosierdzia Bożego w Tarnobrzegu

 

1. Dziś jak każdego dnia o godz. 15.00 Godzina Miłosierdzia, o godz. 17.30 nieszpory i litania do Krwi Chrystusa Pana.
2. W środę o podjęcie adoracji prosimy braci z Róży św. Józefa.
3. Bóg zapłać tym którzy sprzątali naszą świątynię w tym tygodniu. Troskę o kościół w nadchodzącym tygodniu powierzamy Rodzinom mieszkającym przy ul. Konfederacji Dzikowskiej 5 klatka 1 i 2. Pierwsze sprzątanie w poniedziałek po Mszy św. wieczornej.
4. W poniedziałek o godz. 19.00 spotkanie rodzin, które przyjmują do swoich domów pielgrzymów z Francji.

5. W środę w godz. ok. 18.00-19.00 przybędzie do nas młodzież z Francji. Zapraszamy abyśmy mogli ich wspólnie przywitać. Program pobytu młodych w parafii i w mieście znajduje się na tablicy ogłoszeń i na stronie internetowej naszej parafii. Zaplanujmy swój udział w tych spotkaniach.
6. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy: w poniedziałek – św. Szymona z Lipnicy, w środę – bł. Czesława, w piątek – św. Marii Magdaleny, odpust w Miechocinie, w sobotę – święto św. Brigidy, Patronki Europy.
7. Jest do nabycia prasa katolicka i nowy numer gazetki parafialnej „Promień Miłosierdzia”. Zachęcamy serdecznie do nabywania i lektury.
8. Trwają prace przy naszej świątyni. Pracujemy nad przebudową głównego wejścia do kościoła, odwodnieniem budynku i dokończeniem prac blacharskich. Dziękujemy za każdy dar serca, za życzliwość i prosimy o modlitwę w intencji tych prac. Prośmy Jezusa Miłosiernego o dobrą pogodę i potrzebne łaski. Maryjo Matko Nieustającej Pomocy, módl się za nami. Św. Józefie, módl się za nami i dopomóż nam w realizacji tego dzieła.
9. Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą imieniny, urodziny, jubileusze składamy najserdeczniejsze życzenia. Szczęść Boże.

 

Odzwiedzający

Odwiedza nas 236 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj na stronie

Logowanie

Zmień wygląd strony

Copyright © 2018 by Crows. All Rights Reserved.