1. Dziś pierwsza niedziela miesiąca. Po każdej Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu. Ofiary złożone na tacę są przeznaczone na cele parafialne.
Za wszystkie ofiary składamy serdeczne „Bóg zapłać”.
2. Dzisiaj o godz. 10.00 poświęcenie różańców dzieciom kl. III Szkoły Podstawowej i spotkanie młodzieży kl. III Gimnazjum, a za tydzień spotkanie młodzieży kl. II Gimnazjum.
3. Dziś o godz. 17.00 spotkanie Róż Różańcowych, a o godz. 17.30 nabożeństwo różańcowe i zmiana tajemnic.
4. Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe codziennie o godz. 17.30. Dzieci otrzymują pamiątkowe obrazki. Zatroszczmy się o ich udział w nabożeństwie.

5. Z wtorku na środę (tj. z 4/5 października) w naszym kościele odbędzie się Wielka Nowenna Adoracyjna. Rozpocznie się we wtorek o godz. 18.00 Mszą św. pod przewodnictwem Ks. bpa Edwarda Frankowskiego. Plan Adoracji w gablocie. Zaplanujmy swój udział, szczególnie w godzinach nocnych.
6. W środę o podjęcie adoracji prosimy braci z Róży św. Józefa.
7. Zapraszamy na próby chóru, także nowych członków w środy o godz. 19.00.
8. W przyszłą niedzielę Dzień papieski – zbiórka do puszek na fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia”.
9. W tym tygodniu w liturgii kościoła wspominamy: we wtorek – św. Franciszka z Asyżu, w środę – św. s. Faustyny Kowalskiej, na każdej Mszy św. ucałowanie relikwii, w czwartek – I czwartek miesiąca, w piątek – NMP Różańcowej i I piątek miesiąca, od godz. 17.15 spowiedź św.
10. Bóg zapłać tym, którzy sprzątali naszą świątynię w tym tygodniu. Troskę o kościół w nadchodzącym tygodniu powierzamy Rodzinom mieszkającym przy ul. Słomki 3 klatka 1 i 2. Pierwsze sprzątanie w poniedziałek po Mszy wieczornej.
11. Jest do nabycia prasa katolicka. Zachęcamy do nabywania i lektury.
12. Za ofiary na spłatę remontu kościoła i Waszą ludzką życzliwość składamy serdeczne Bóg zapłać.
13. Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą imieniny, urodziny, jubileusze składamy najserdeczniejsze życzenia. Szczęść Boże.
14. W poniedziałek w kościele na Sobowie o godz. 12.00 Msza św. pogrzebowa za zmarłego +Grzegorza Wróblewskiego z ul. Tarnowskiego 26. Pomódlmy się o zbawienie jego duszy. Wieczny odpoczynek … .