Get Adobe Flash player

 

1. Dziś o godz. 1730 jak i przez cały listopad nabożeństwo różańcowe połączone z modlitwą wypominkową za naszych bliskich zmarłych. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.

2. Pod chórem jest wystawiona puszka i kosz dobrego serca dla Rodziny z ul. Wiącka, której w poniedziałek 11 listopada spłonął dom. W miarę naszych możliwości wesprzyjmy poszkodowanych darem serca i naszą modlitwą.
3. Dziś poświęcamy opłatki na stół wigilijny. Poświęcone opłatki będzie roznosił pan Kościelny. Ofiary składane z tej okazji będą przeznaczone na ogrzewanie kościoła.

4. W środę o podjęcie adoracji prosimy siostry z Róży MB Ostrobramskiej.

5. W przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 1130 będzie poświęcenie witraży czterech Ewangelistów w Uroczystość Chrystusa Króla na zakończenie Roku Wiary.

6. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy: w poniedziałek – bł. Karoliny Kózkówny, we wtorek – bł. Salomei, w środę – św. Rafała Kalinowskiego, w czwartek – Ofiarowania NMP, w piątek – św. Cecylii patronki muzyki kościelnej, modlitwą otaczamy naszą panią Ewę organistkę.

7. Dziękujemy tym, którzy sprzątali naszą świątynię w tym tygodniu. Troskę o kościół w nadchodzącym tygodniu powierzamy wszystkim Rodzinom mieszkającym przy ul. Polnej (1-25) Pierwsze sprzątanie w poniedziałek po Mszy św. wieczornej.

8. Jest do nabycia prasa katolicka. Zachęcamy do nabywania i lektury.

9. W ostatnim tygodniu ofiarę na kościół złożyli: z ul. Tarnowskiego – 100 zł. Za wszystkie ofiary i ludzką życzliwość składamy serdeczne „Bóg zapłać”.

10. Organizujemy zbiórkę zużytego sprzętu elektrycznego i elektro-nicznego na rzecz Stowarzyszenia Pomoc Kościołowi w Potrzebie. Zużyty sprzęt można składać na parkingu obok domu parafialnego po konsultacji z księdzem. Akcja potrwa do 25 listopada. Szczegóły na plakacie.

11. Organizujemy autokarową pielgrzymkę do Częstochowy w dniu 30 listopada (tj. sobota). Wyjazd o godz. 800 a powrót po Apelu Jasnogórskim. Zapisy w zakrystii. Koszt 45 zł.

12. Młodzież Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr1 oraz uczniowie Szkoły Podstawowej nr 6 zapraszają na recital pt. „Wiara, nadzieja, miłość”, który odbędzie się dziś o godz. 1600 w kościele św. Marii Magdaleny w Miechocinie. Szczegóły na plakacie.

13. Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą imieniny, urodziny i jubileusze składamy najserdeczniejsze życzenia.

 

Odzwiedzający

Odwiedza nas 84 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj na stronie

Logowanie

Zmień wygląd strony

Copyright © 2018 by Crows. All Rights Reserved.