1. Dzisiaj I niedziela miesiąca. Po każdej Mszy św. będzie adoracja Najświętszego Sakramentu, a dzisiejsze ofiary złożone na tacę są przeznaczone na cele parafialne. Za wszystkie ofiary składamy serdeczne „Bóg zapłać”.

2. Dzisiaj również I niedziela adwentu. Początek nowego roku liturgicznego. Przypominamy, że w naszym kościele w dni powszednie Msze św. są; o godz. 700 Msza św. adwentowa, a o godz. 1800 roratnia. Dzieci na roraty zapraszamy z lampionami, tradycyjnie po roratach będą otrzymywały pamiątkowe obrazki.

3. Od dziś można nabywać świece Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom Caritas. Cena 5 zł. Taka świeca na naszym stole wigilijnym będzie widocznym znakiem więzi z tymi, którzy potrzebują naszej pomocy.

4. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 1000 spotkanie młodzieży z klas III Gimnazjum, a za tydzień spotkanie z młodzieżą z kl. II Gimnazjum.

5. Dzisiaj o godz. 1700 spotkanie Róż Różańcowych, o godz. 1730 nabożeństwo różańcowe a po nim zmiana tajemnic różańcowych.

6. W środę o podjęcie adoracji prosimy siostry z Róży MB Anielskiej.
7. W następną niedzielę Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP na Mszy św. o godz. 1130 poświęcenie medalików i spotkanie dzieci z klas II i ich rodziców.
8. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy: we wtorek - św. Franciszka Ksawerego prezb., w środę – św. Barbary dz. m., w czwartek – I czwartek miesiąca, w piątek – św. Mikołaja bpa i I piątek miesiąca, spowiedź św. od godz. 1730, w sobotę – św. Ambrożego bpa, dK. i I sobota miesiąca od godz. 800 odwiedziny chorych.
9. W tym tygodniu niebyło sprzątania kościoła. Troskę o kościół w nadchodzącym tygodniu powierzamy Rodzinom mieszkającym przy ul. Czereśniowej. Pierwsze sprzątanie w poniedziałek po Mszy św. wieczornej.

10. Zachęcamy serdecznie do nabywania i lektury prasy katolickiej.

11. W ostatnim tygodniu ofiarę na kościół złożyli: z ul. Warszawskiej – 200zł, z ul. Kwiatowej – 200zł. Za wszystkie ofiary i ludzką życzliwość składamy serdeczne „Bóg zapłać”.

12. Jak zauważyliście mamy nowe oświetlenie krzyża w prezbiterium. Panom, którzy całą sobotę pracowali aby je wykonać składamy serdeczne „Bóg zapłać”.
13. Dziękujemy panu Janowi Grandysowi za wykonanie dekoracji adwentowej. „Bóg zapłać”.

14. Pan Kościelny zakończył roznoszenie opłatków. Za okazaną życzliwość, miłe przyjęcie i złożone ofiary na ogrzewanie kościoła składamy serdeczne „Bóg zapłać”. Dziś pan Kościelny po każdej Mszy św. rozprowadza opłatki pod chórem.

15. Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą imieniny, urodziny, jubileusze składamy najserdeczniejsze życzenia.

16. Adwentowy Dzień Skupienia dla osób żyjących w związkach niesakramentalnych odbędzie się 14 grudnia w parafii Chrystusa Króla w Tarnobrzegu. Szczegóły na plakacie.