1. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 1000 spotkanie młodzieży kl. I Gimnazjum, a o godz. 1730 nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego.

2. W dalszym ciągu można nabywać świece Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom Caritas.

3. W środę o podjęcie adoracji prosimy siostry z Róży MB Licheńskiej.

4. Spowiedź adwentowa w naszej parafii odbędzie się w najbliższy czwartek od 930 do 1200 i popołudniu od 1530 do 1730. Zaplanujmy swój udział, nie odkładajmy spowiedzi na później.

5. Bóg zapłać tym, którzy sprzątali naszą świątynię w tym tygodniu. Troskę o kościół w nadchodzącym tygodniu powierzamy Rodzinom mieszkającym przy ul. Dzikowska od nr 1 do wału. Pierwsze sprzątanie w poniedziałek po Mszy św. wieczornej.

6. Zachęcamy serdecznie do nabywania i lektury prasy katolickiej.

7. Dziękujemy Panom, którzy wczoraj wymienili reflektory w prezbiterium, a także Panu, który przeprowadził konserwację pieca grzewczego w świątyni. Za trud składamy serdeczne „Bóg zapłać”.

8. Mieszkańców ul. Wiejskiej prosimy o pomoc w przygotowaniu dekoracji świątecznych w najbliższy piątek po Mszy św. wieczornej. Panów Strażaków prosimy o pomoc w oprawieniu choinek.

9. Pod chórem stoi kosz „Dobrego serca”, do którego można składać produkty żywnościowe do potrzebujących na nadchodzące święta.

10. W dniu dzisiejszym Ośrodek Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczy w Tarnobrzegu prowadzi sprzedaż ozdób świątecznych przed naszym kościołem. Środki ze sprzedaży zostaną przekazane na rzecz niepełnosprawnych podopiecznych tego ośrodka.

11. Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą imieniny, urodziny, jubileusze składamy najserdeczniejsze życzenia.