1. Dziś na Mszy św. o godz.10:00 kolędy zagra i zaśpiewa Miejska Orkiestra Dęta, po Mszy św. spotkanie młodzieży kl. I Gimnazjum, a za tydzień spotkanie dzieci kl. III SP i ich rodziców, o godz. 15:00 Godzina Miłosierdzia, a o godz. 17:30 nabożeństwo. Zachęcamy serdecznie do wspólnej modlitwy.
2. W środę o podjęcie adoracji prosimy siostry z Róży Matki Bożej Licheńskiej.
3. Bóg zapłać tym, którzy sprzątali naszą świątynię w tym tygodniu. Troskę o kościół w nadchodzącym tygodniu powierzamy wszystkim Rodzinom mieszkającym przy ul. Tarnowskiego 6 klatka 5 i 6. Pierwsze sprzątanie w poniedziałek po Mszy św. wieczornej.
4. Stowarzyszenie Pomoc Kościołowi w Potrzebie organizuje zbiórkę zużytego sprzętu elektronicznego i elektrycznego. Zużyty sprzęt można składać na parkingu obok plebani 23 stycznia do godz. 14:00. Szczegóły na plakacie i ulotkach.

5. Jest do nabycia prasa katolicka i nowy numer gazetki parafialnej „Promień Miłosierdzia”. Zachęcamy serdecznie do nabywania i lektury.
6. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy: we wtorek – św. Antoniego, w czwartek – św. Józefa Sebastiana Pelczara, w sobotę – św. Agnieszki.
7. Trwa wizyta duszpasterska. Już teraz, dziękujemy za dotychczasową życzliwość, wspólną modlitwę i serdeczne przyjęcie. Jesteśmy przyjmowani z wielką serdecznością i wielokrotnie częstowani tak, że niekiedy musimy podziękować za poczęstunek, bo nie jesteśmy w stanie tyle wypić kaw czy zjeść ciasta. (Mimo iż z ks. Piotrem mamy duże możliwości.) Dlatego jeszcze raz, z serca dziękujemy Wam za wielką życzliwość, ale przede wszystkim za Wasze świadectwo wiary i przywiązanie do kościoła Chrystusowego. Z okazji kolędy składamy dobrowolne ofiary, które przeznaczone są na utrzymanie i funkcjonowanie kościoła oraz spłatę naszych zobowiązań.
8. Stowarzyszenie Tarnobrzeski Bank Żywności informuje, że żywność będzie wydawana w punkcie na Dzikowie dn. 16.01.2017 r. (poniedziałek) w godz. 15:00 – 18:00. Prosimy o odbiór paczek w wyznaczonym terminie.
9. Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą swoje imieniny, urodziny, jubileusze składamy najserdeczniejsze życzenia. „Szczęść Boże”.