1. Dziś na Mszy św. o godz.10:00  spotkanie dzieci kl. III SP i ich rodziców, o godz. 15:00 Godzina Miłosierdzia, a o godz. 17:30 nabożeństwo. Zachęcamy serdecznie do wspólnej modlitwy.
2. W środę o podjęcie adoracji prosimy siostry z Róży Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
3. Bóg zapłać tym, którzy sprzątali naszą świątynię w tym tygodniu. Troskę o kościół w nadchodzącym tygodniu powierzamy wszystkim Rodzinom mieszkającym przy ul. Tarnowskiego 6 klatka 7 i 8. Pierwsze sprzątanie w poniedziałek po Mszy św. wieczornej.

4. Stowarzyszenie Pomoc Kościołowi w Potrzebie organizuje zbiórkę zużytego sprzętu elektronicznego i elektrycznego. Zużyty sprzęt można składać na parkingu obok plebani w poniedziałek 23 stycznia do godz. 14:00. Szczegóły na plakacie i ulotkach.
5. Jest do nabycia prasa katolicka. Zachęcamy serdecznie do nabywania i lektury.
6. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy: we wtorek – św. Franciszka Salezego, w środę – święto Nawrócenia św. Pawła, Ap., w czwartek – św. Tymoteusza i Tytusa, w sobotę – św. Tomasza z Akwinu, dK., o godz. 21:00 Apel Jasnogórski, w przyszłą niedzielę Parafialny Dzień Życia Konsekrowanego.
7. W ubiegłym tygodniu zakończyliśmy wizytę duszpasterską. Dziękujemy Wam za przyjęcie, życzliwość, wspólną modlitwę i chrześcijańską gościnę. Dziękujemy także za ofiary składane z okazji kolędy. Niech Bóg Was błogosławi i strzeże na każdy dzień życia.
8. Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą swoje imieniny, urodziny, jubileusze składamy najserdeczniejsze życzenia. „Szczęść Boże”.
9. W ubiegłym tygodniu odszedł do Pana + Tadeusz Korona z ul. Dzikowskiej. Pogrzeb odbędzie się dzisiaj o godz. 14:30. Wieczny odpoczynek …