1. Dzisiaj I niedziela miesiąca. Po każdej Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu, ofiary złożone na tacę są przeznaczone na cele parafialne. Za złożone ofiary składamy serdeczne „Bóg zapłać”. Po Mszy św. o godz. 10:00 spotkanie młodzieży kl. III Gimnazjum, o godz. 17:00 spotkanie Róż Różańcowych, a o godz. 17:30 nabożeństwo różańcowe.
2. W środę o podjęcie adoracji prosimy braci z Róży św. Józefa.
3. Bóg zapłać tym, którzy sprzątali naszą świątynię w tym tygodniu. Troskę o kościół w nadchodzącym tygodniu powierzamy wszystkim Rodzinom mieszkającym przy ul. Tarnowskiego 26 klatka 3, 4 i 5. Pierwsze sprzątanie w poniedziałek po Mszy św. wieczornej.

4. Jest do nabycia prasa katolicka. Zachęcamy serdecznie do nabywania i lektury.

5. Mieszkańcom ul. Dzikowskiej, Żabiej i Ziołowej oraz Panom strażakom dziękujemy za pomoc w rozebraniu dekoracji świątecznej – Bóg zapłać.
6. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy: w poniedziałek – św. męczenników Pawła Miki i Towarzyszy oraz św. Doroty, w piątek – św. Scholastyki, w sobotę – NMP z Lourdes, Światowy Dzień Chorego, na Mszy św. o godz. 18:00 udzielimy sakramentu namaszczenia chorych. Zapraszamy wszystkie osoby starsze i chore do wspólnej modlitwy.
7. Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą swoje imieniny, urodziny, jubileusze składamy najserdeczniejsze życzenia. „Szczęść Boże”.