1. Dziś rozpoczynamy w naszej parafii rekolekcje wielkopostne, które poprowadzi ks. dr Tomasz Lis. Zapraszamy wszystkich do codziennego uczestnictwa w spotkaniach rekolekcyjnych. W środę będzie spowiedź wielkopostna od godz. 9:00 - 11:30 i po południu 15:30-17:30 Zaplanujmy swój udział w naukach rekolekcyjnych i spowiedzi św.
2. Dziś po Mszy św. o godz. 10:00 odbędzie się spotkanie rekolekcyjne dla młodzieży z Gimnazjum kl. I, II i III oraz Szkół Średnich, o godz. 17:00 spotkanie Róż Różańcowych a o godz. 17:30 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym.
3. W środę o podjęcie adoracji prosimy siostry z Róży Matki Bożej Fatimskiej.
4. Za tydzień Niedziela Palmowa. Na wszystkich Mszach św. będzie poświęcenie palm, a o godz. 11:30 procesja z palmami.

5. Zwracamy się z prośbą o pomoc w przygotowaniu Ciemnicy i Bożego Grobu. Mieszkańców ul. Sikorskiego, prosimy o przygotowanie Ciemnicy, zaś mieszkańców ul. Wiejskiej, prosimy o przygotowanie Bożego Grobu. Prosimy o kontakt z panem Kościelnym i zaplanowaniu prac dekoracyjnych.
6. Pod tablicą hr. Tarnowskiego będzie wyłożony kosz Dobrego Serca, do którego możemy składać świąteczne dary dla potrzebujących.
7. Zachęcamy do nabywania baranków wielkanocnych Caritas. Jest to forma naszej jałmużny wielkopostnej.
8. Bóg zapłać tym, którzy sprzątali naszą świątynię w tym tygodniu. Troskę o kościół w nadchodzącym tygodniu powierzamy wszystkim Rodzinom mieszkającym przy ul. Tarnowskiego (domki). Sprzątanie tylko w piątek po Mszy św. wieczornej.
9. Jest do nabycia prasa katolicka. Zachęcamy serdecznie do nabywania i lektury.
10. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy: we wtorek – św. Izydora, w czwartek – I czwartek miesiąca, w piątek – I piątek miesiąca, o godz. 16:00 spotkanie kandydatów do bierzmowania, obecność obowiązkowa.
11. Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą swoje imieniny, urodziny, jubileusze składamy najserdeczniejsze życzenia „Szczęść Boże”.