1. Dzisiaj kończy się w liturgii Okres Bożego Narodzenia. Jednak zgodnie z tradycją, świąteczny wystrój i kolędy będą nam towarzyszyć do 2 lutego. Dziś o godz. 1000 spotkanie młodzieży kl. II Gimnazjum. O godz. 1730 nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego. Zachęcamy do wspólnej modlitwy.

2. W środę o podjęcie adoracji prosimy Siostry z Róży Matki Bożej Ostrobramskiej.
3. W przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 1000 wystąpi chór Państwowej Szkoły Muzycznej Pierwszego Stopnia w Tarnobrzegu pod dyrekcją p. Agnieszki Gawrońskiej, akompaniament p. Marzena Gawrońska. Serdecznie zapraszamy.
4. Bóg zapłać tym, którzy sprzątali naszą świątynię w tym tygodniu. Troskę o kościół w nadchodzącym tygodniu powierzamy wszystkim Rodzinom mieszkającym przy ul. Konfederacji Dzikowskiej 10. Pierwsze sprzątanie w poniedziałek po Mszy św. wieczornej.

5. Zachęcamy do nabywania i lektury prasy katolickiej. Jest także grudniowy, świąteczny numer „Niedzieli” w której był artykuł o naszej szopce oraz kalendarz i płyta z kolędami.

6. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy: w piątek św. Antoniego Op., w sobotę rozpoczyna się „Tydzień modlitw o jedność Chrześcijan”.
7. Trwa wizyta duszpasterska. Dziękujemy za dotychczasową życzliwość i serdeczne przyjęcie. Przed przyjęciem księdza przygotowujemy na stole krzyż, świece, wodę święconą, Pismo św. i jak są dzieci zeszyty do religii. Ministranci zapowiadając kolędę podają przybliżony czas przybycia księdza, dlatego prosimy o zrozumienie i w miarę możności oczekiwanie z całą rodziną na kapłana, który przychodzi z Bożym błogosławieństwem do nas. Z okazji kolędy składamy dobrowolne ofiary, które przeznaczone są na utrzymanie, funkcjonowanie i inwestycje w kościele. Cały plan kolędy jest zamieszczony na stronie internetowej i w naszej gazetce parafialnej. Plan kolędy na nadchodzący tydzień:
8. Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą swoje imieniny, urodziny, jubileusze składamy najserdeczniejsze życzenia. „Szczęść Boże”.