1. Dzisiaj o godz. 1730 nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego. Zachęcamy do wspólnej modlitwy.

2. W środę o podjęcie adoracji prosimy Siostry z Róży Matki Bożej Anielskiej.
3. W minionym tygodniu nie było sprzątania naszej świątynię. Troskę o kościół w nadchodzącym tygodniu powierzamy wszystkim Rodzinom mieszkającym przy ul. Konfederacji Dzikowskiej 14. Pierwsze sprzątanie w poniedziałek po Mszy św. wieczornej.
4. Zachęcamy do nabywania i lektury prasy katolickiej.
5. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy: w poniedziałek bł. Jerzego Matulewicza, we wtorek św. Tomasza z Akwinu, o godz. 2100 Apel Jasnogórski przygotowujący nas także na kanonizację bł. Jana Pawła II, w piątek św. Jana Bosko, w sobotę I sobota miesiąca od godz. 800 odwiedziny chorych.

6. W przyszłą niedzielę 2 lutego Święto Ofiarowania Pańskiego na każdej Mszy św. poświęcenie gromnic, a o godz. 1130 poświęcenie gromnic i błogosławieństwo dzieci kl. II przygotowujących się do I Komunii św. Ofiary w tym dniu składane na tacę są przeznaczone na wspólnotę Sióstr Klarysek w Sandomierzu.
7. Pani, która uszyła kolejne dwie kotary na boczne drzwi kościoła składamy serdeczne „Bóg zapłać”.
8. Informujemy, że bierzmowania w naszej parafii odbędzie się 18 marca br. o godz. 1800. Termin został zmieniony przez ks. bpa z 20 na 18 marca.
9. Z soboty na niedzielę z 1 na 2 lutego na Jasnej Górze odbędzie się ogólnopolskie, całonocne czuwanie Wspólnot dla Intronizacji Najświętszego Serca Pana Jezusa. Wyjazd z Tarnobrzegu w sobotę o godz. 1400 a powrót w niedzielę ok. godz. 900. Zapisy u animatora Wspólnoty p. Tomasza lub w zakrystii.
10. Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą swoje imieniny, urodziny, jubileusze składamy najserdeczniejsze życzenia. „Szczęść Boże”.